Steam ETS 2 iadesi onaylanmadı

rmznnn

Kilopat
Daha fazla  
Dün ETS 2 aldım ama bilgisayarım kastığı için iade ettim arkadaşımla aynı zamanda iade etmiştim. onun iadesi kabul edildi ama parası Steam'e girince 37.25 TL bekleniyor yazıyor ama bende öyle bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün ETS 2 aldım ama bilgisayarım kastığı için iade ettim arkadaşımla aynı zamanda iade etmiştim. Onun iadesi kabul edildi ama parası Steam'e girince 37.25 TL bekleniyor yazıyor ama bende öyle bir şey yok.

Süreler değişiklik gösterebilir iade onaylandığı zaman para bekleyen bakiyeye geçecektir. Kimi zaman bu süreç kısa sürer kimi zaman uzun sürer ancak en geç 1 haftaya kadar onaylanacağını düşünüyorum.

İade talebini ne zaman oluşturdunuz? E-postanıza "Satın alımınız iade edildi" iletisini düşmesini bekleyin. İade taleplerinin kabul olma durumu ve süresi birçok değişkenden etkilenebilir.

1689065745005.png

1689065758645.png

Buraya girdiğin zaman iade taleplerini görebilirsin. Eğer talebin reddedildiyse sebebiyle beraber belirtilmiştir.

Hayır Papara kartımla satın aldım.

Tamamdır hocam, paranız en geç birkaç gün içerisinde hesaba geri yüklenir. Arkadaşınızdaki gibi beklenen paranın görünmeme sebebi de arkadaşınızın Steam bakiyesi ile almış olması ya da iade ederken Steam hesabına yükleme seçeneğini seçmiş olmasıdır.

Tamamdır hocam, paranız en geç birkaç gün içerisinde hesaba geri yüklenir. Arkadaşınızdaki gibi beklenen paranın görünmeme sebebi de arkadaşınızın Steam bakiyesi ile almış olması ya da iade ederken Steam hesabına yükleme seçeneğini seçmiş olmasıdır.

Tamamdır hocam saat 20.08 de iadeniz onaylandı mesajı geldi bir süre sonra kartıma para yatırılacakmış yanıtlarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı