Steam iadesinden sonra oyun diskte kaldı

umyz4

Centipat
Daha fazla  
Steam'den oyun almıştım fakat beğenmedim. İade ettim. Oyun hesaptan kaldırıldı ama diskte yer kaplıyor. Nasıl silebilirim veya tekrar satın alsam tekrar aynı boyut mu indirir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den oyun almıştım fakat beğenmedim. İade ettim. Oyun hesaptan kaldırıldı ama diskte yer kaplıyor. Nasıl silebilirim veya tekrar satın alsam tekrar aynı boyut mu indirir?
Oyunu indirdiğiniz yere gidip silebilirsiniz. Tekrar satın alırsanız indirmenize gerek kalmaz.
Örnek konum:
...\SteamLibrary\steamapps\common\oyun ismi

1670763700415.png

Steam'den kaldırmak istediğiniz oyunun üzerine gelip yukarıdaki adımları takip edin, kaldır deyin ve oyun diskten silinecektir.

Eki Görüntüle 1599938

Steam'den kaldırmak istediğiniz oyunun üzerine gelip yukarıdaki adımları takip edin, kaldır deyin ve oyun diskten silinecektir.
O sadece EA Play gibi aboneliklerde oluyor diye biliyorum. Şahsen benim bilgisayarımda iade ettiğim oyunun sayfası gözükmüyordu ama EA Play aboneliği bittiğinde gözüküyordu.

O sadece EA Play gibi aboneliklerde oluyor diye biliyorum. Şahsen benim bilgisayarımda iade ettiğim oyunun sayfası gözükmüyordu ama EA Play bittiğinde gözüküyordu.

Diskten silmediğin oyunlar kütüphanede gözüküyor. Mesela Hades'te de böyle:

Dosya Ekleri

• 1670763904401.png
    1670763904401.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 33
Steam kaynak klasöründeki common adlı klasörden oyunu sil.
Yaptım ama hâla anlamadığım bı şekilde diskte fazladan yer kaplayan bişey var

Bende kütüphanede gözükmüyor ama diskte yer kaplayan bir şey var bir türlü çözemedim.

Bende kütüphanede gözükmüyor ama diskte yer kaplayan bir şey var bir türlü çözemedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı