Steam için arka planı değerli rozet önerisi

Oknytt. (5'li açışta çok yüksek ihtimal kar ettiriyor 3 hesabımda da ettim.)
Zen Garden. (2 hesabımda tek seferde 120TL'lik arka plan çıktı fakat 3.'de 5 kere denememe rağmen çıkmadı. Bu arada 1 rozet fiyatı 20TL)
Dreamfall Chapters. (1 hesabımda ne kar ne zarar ettirdi ama diğer 3 hesapta hepsinde kar ettirdi.)
Japanese Women - Animated Jigsaws. (bunu tek hesapta denedim ama 3X kar ettirdi, yapılır bence.)
The Mooseman. (en çok sevdiklerimden biri, 5 hesapta da kar ettirdi. 5'li açmanızı öneririm.
Stay Close. (bunu da tek hesaptan denedim, ama güzel kar ettiriyor. 1 tane seyrek arka planı 110 TL, diğerleri de kar ettiriyordu.)
Hentai Girl Linda. (bunu tek hesapta denedim, güzel kar ettirmişti, ama diğer hesabımda 5 TL zarar ettirdi, ama ucuzdu sanırım o yüzden denenir.
Minimalism. (6 hesapta denedim herhalde, hem ucuz hem kar ettirme oranı çok yüksek, tüm hesaplarda kar ettirdi.

Bana göre en güzel kar ettirenler ve riske göre sıralama:
The Mooseman>Minimalism>Oknytt>Dreamfall Chapters>Japanese Women - Animated Jigsaws>Stay Close>Hentai Girl Linda>Zen Garden (eğer paranız varsa deneyin yoksa zarar ettirebilir, ama çıkarsa çok güzel ettiriyor.

Hocam nasıl alıyoruz oyunu mu almak gerekiyor anlatırsanız sevinirim

Hocam nasıl alıyoruz oyunu mu almak gerekiyor anlatırsanız sevinirim.

O yazdığım oyunlardan herhangi birini seçip pazara yazın.
Sonra 1 tane koleksiyon kartını alın.
Yukarıda yazan profile gelip rozetlere tıklayın.
O seçtiğiniz oyuna tıklayın.
Sonra aşağıdan kalan kartları tamamla deyin.
Bu kadar basit.

Zen Garden. (2 hesabımda tek seferde 120TL'lik arka plan çıktı fakat 3.'de 5 kere denememe rağmen çıkmadı. Bu arada 1 rozet fiyatı 20TL)
Dreamfall Chapters. (1 hesabımda ne kar ne zarar ettirdi ama diğer 3 hesapta hepsinde kar ettirdi.)
Japanese Women - Animated Jigsaws. (bunu tek hesapta denedim ama 3X kar ettirdi, yapılır bence.)
The Mooseman. (en çok sevdiklerimden biri, 5 hesapta da kar ettirdi. 5'li açmanızı öneririm.
Stay Close. (bunu da tek hesaptan denedim, ama güzel kar ettiriyor. 1 tane seyrek arka planı 110 TL, diğerleri de kar ettiriyordu.)
Hentai Girl Linda. (bunu tek hesapta denedim, güzel kar ettirmişti, ama diğer hesabımda 5 TL zarar ettirdi, ama ucuzdu sanırım o yüzden denenir.
Minimalism. (6 hesapta denedim herhalde, hem ucuz hem kar ettirme oranı çok yüksek, tüm hesaplarda kar ettirdi.

The Mooseman>Minimalism>Oknytt>Dreamfall Chapters>Japanese Women - Animated Jigsaws>Stay Close>Hentai Girl Linda>Zen Garden (eğer paranız varsa deneyin yoksa zarar ettirebilir, ama çıkarsa çok güzel ettiriyor.
hocam bana arka plan verdide satamıyom
1654022844564.png

Bakın mesela gördüğünüz gibi konu sahibine biraz zarar ettirmiş, bana ettirmedi.
Biraz şans işi, eğer denemek istiyorsan 5 tane minimalism yap o güzel ettiriyor.
hocam arka plan verdide satamıyom
1654022872778.png

Hocam, güzel kar etmenize sevindim.
1 hafta takas ve satış banı oluyor korkmanıza gerek yok :).
1 hafta sonra sorunsuz bir şekilde satabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim fiyatı düşmez değil mi 41TL yazıyoda

Hocam minimalism link atar mısınız bulamadımda

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı