Steam Idle Daddy ban sebebi midir?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Steam'da Idle Daddy kullanarak saat kasıyorum. (Kart düşürmek için değil). Ban sebebi mi?

Ben CSGO dışındaki oyunlarda hem kart düşürme hem de oynama saati kastım herhangi bir sıkıntı olmadı 5-6 aydır.
Ben hiç Steam hesabının banlanabildiğini duymamıştım (VAC'ı demiyorum). Steam hesabı için ban sebepleri nelerdir? Biliyor musunuz?

Değil. Ancak bu tür programları açtığın zaman "ban yersen bizden değil kardeş" gibi uyarılar yapıyor. Bu yüzden ban riskin olduğunu düşünüyorum. neden kullanıyorsun idle daddy'yi?

Değil. Ancak bu tür programları açtığın zaman "ban yersen bizden değil kardeş" gibi uyarılar yapıyor. Bu yüzden ban riskin olduğunu düşünüyorum. neden kullanıyorsun idle daddy'yi?
Saat kasmak. Kart için değil yani.

Ban uyarısına gelince... Ben olsam bende öyle derim. Bunu 0 risk almak için söylüyorlar. Olurda Steam bu uygulamayı fark ederde yasaklar sonrada tavsiyeyi alan adminlere dava filan açar diye...

Saat kasmak. Kart için değil yani.

Ban uyarısına gelince... Ben olsam bende öyle derim. Bunu 0 risk almak için söylüyorlar. Olurda Steam bu uygulamayı fark ederde yasaklar sonrada tavsiyeyi alan adminlere dava filan açar diye...
Bence kullanma, sonradan ban yeyince çok üzülürsün.
TECRÜBEM VAR

Anlatırsanız sevinirim.
Yaklaşık 2 yıl önce, TF2 oynuyordum. Arkadan bir arkadaşlık daveti geldi. Kabul edincede bir link yolladı. Linkte; "Tebrikler! M4A4-HOWL Kazandınız! (Csgo nun pahalı skinlerinden ve o zamanlar csgo da oynardım) Bende çok masum ve bu konularda tecrübesiz biri olduğum için direk atladım sazan gibi. Hesabımı girdim. Ve girdiğim gibi parolamı ve e-postamı 2 saniyede değiştirdiler. Sonrasında ben baya bi üzüldüm "abooo elden gitti hesappp" gibisinden. Sonrasında saolsun Steam Destek sayesinde hesabı geri aldım. Ancak hesap banlı olarak geri geldi. Çünkü adam CSGO girip hile açmış(çalan adam) ve böylece ilk banımı böyle yedim. Ve o hesaba, onca harcadığım paraya veda ettim. Not: Hala giriyorum GMOD oynuyorum. 2.not : Şuan ki hesabım Altta linkini verdiğim yeni göz bebeğim

Geri
Yukarı