Steam Idle Daddy ban sebebi midir?

Hala kullanıyor musunuz Idle Daddy'i?
Ben de her ayda kart kasardım ama saati bilmem 2haftada 330 üstü çıkmaması lazım 350+ saati üstü yaparsan belki. Youtubede bakayım dedim Hour boost açıkken cs go bazen vac hata alabiliyor ve çoğu kişi vac riskli var.

Hile nedir?
Kendine haksız avantaj sağlamak için uyguladığın metodların bütünüdür.
Sonuçta hile yapıyorsun, her an herşey olabilir...
Idle Daddy nedir?

Steam oyunlarında kart düşürmek ya da saat kasmak için oyunun bot olarak çalışmasıdır.

Yaptığı tek şey oyunu çalıştırmak olduğu için dosyalarla oynamaz. Abartılmadığı sürecede (aynı anda 3-4 oyun çalıştırıp 2 haftada 3 hafta oynamışsın gibi görünmek gibi) ağır bir belirti göstermez.

Elbette soran benim ama bunu yazmamın sebebi bu uygulamanın yaptığı tek şey oyunu çalıştırmak olduğundan VAC için hile sayılmaz.

Ayrıca haksız avantaj sağlama gibi bir durum yoktur. Çünkü Steamın bu uygulamayı yasakladığını gösteren bir şey yok ki yıllardır Steam başarım hilelerini engellemedi bile.

Idle Daddy nedir?

Steam oyunlarında kart düşürmek ya da saat kasmak için oyunun bot olarak çalışmasıdır.

Yaptığı tek şey oyunu çalıştırmak olduğu için dosyalarla oynamaz. Abartılmadığı sürecede (aynı anda 3-4 oyun çalıştırıp 2 haftada 3 hafta oynamışsın gibi görünmek gibi) ağır bir belirti göstermez.

Elbette soran benim ama bunu yazmamın sebebi bu uygulamanın yaptığı tek şey oyunu çalıştırmak olduğundan VAC için hile sayılmaz.

Ayrıca haksız avantaj sağlama gibi bir durum yoktur. Çünkü Steamın bu uygulamayı yasakladığını gösteren bir şey yok ki yıllardır Steam başarım hilelerini engellemedi bile.
Selamlar konunun üstünden uzun zaman geçmiş ama yazıyorum. Bende Idle Daddy ile saat kasmak istiyorum CS'de programı hala kullanıyor musunuz? Herhangi bir ban yediniz mi ?

Idle Master kullanıyordum birkaç hata falan vermeye başladı şu an Idle Daddy kullanıyorum hiçbir sorun da yaşamadım. Hesabınızı da çalacaklarını düşünmüyorum indirmesi en son baktığımda 50 bin falandı. Mutlaka bizim hesabımızdan pahalı olan hesaplar vardır üstelik Steam hesabını geri almak çok kolay. Kısacası on binlerce hesap arasından bizim hesabı bulmaları biraz zor yani.

Ne Iddle Daddy ne de SAM herhangi bir VAC yasaklamasina sebep olmuyor. Bunun daha önce görülmüs bir örnegi de yok.

Bir oyundan VAC yasaklamasi alabilmeniz icin oyunun dosyalarina müdahale etmeniz gerekir. Sistemin bunu tespit etmesi icin de VAC korumali sunuculara baglanmaniz gerekmekte.

Bu iki yazilim da oyun dosyalarina müdahale etmedigine göre yasaklama alma ihtimaliniz yok. Valve'in da umrunda degil acikcasi.

Bu iki yazilimi da VAC korumali oyunlarda bizzat kullanmisligim var. Senelerdir hesabima bir yasaklama uygulanmadi.

Gerci bunlari daha önce de yazmisim 😕

Geri
Yukarı