Steam Idle Master ile kart düşürmek karlı mı?

mrtars08

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam Idle master ile kart düşürmek karlı mı?

Merhaba arkadaşlar. Sizlere sıfırdan Steam Idle ile kart düşürmek karlı mı değil mi sorusuna cevap vereceğim.

• Öncelikle kart düşürmek için oyun seçiyoruz. Bunun için ZUP serisini seçtim.

1655748956369.png

Oyunların toplam maliyeti 8 lira 19 kuruş tuttu.

• Steam Idle Master ile yaklaşık olarak 4 saat bekledikten sonra bütün kartları düşürdüm.
  • Bütün kartlar düştükten sonra toplamda 16 lira ediyor. Yani %100 kar ettik.

1655749719794.png

• Zup serisi kart bakımından karlı bir seri fakat her oyun öyle olmuyor.
    Oyunun parasıyla kartların parasını karşılaştırmak için bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Idle master ile kart düşürmek karlı mı?

Merhaba arkadaşlar. Sizlere sıfırdan Steam Idle ile kart düşürmek karlı mı değil mi sorusuna cevap vereceğim.

• Öncelikle kart düşürmek için oyun seçiyoruz. Bunun için ZUP serisini seçtim.

Eki Görüntüle 1426086

Oyunların toplam maliyeti 8 lira 19 kuruş tuttu.

• Steam Idle Master ile yaklaşık olarak 4 saat bekledikten sonra bütün kartları düşürdüm.
  • Bütün kartlar düştükten sonra toplamda 16 lira ediyor. Yani %100 kar ettik.

Eki Görüntüle 1426115

• Zup serisi kart bakımından karlı bir seri fakat her oyun öyle olmuyor.
    Oyunun parasıyla kartların parasını karşılaştırmak için bakınız.
Ben bir ara Zup serisini de alıp bütün oyunlarıma kart düşürme yapmıştım 75 TL civarında bir para çıkmıştı.

Ya bu olay iyi hoşta Steam hesabınızda aynı oyundan 20 tane olduğunu ve hepsinin oynama süresinin 30-40 saat olduğunu düşünürsek görüntü kirliliğinden başka bir şey değil bence. Uğraşana saygım var ancak gereksiz.

Profilde gözükmesi can sıkıcı bu oyunların, ondan bahsediyorum.
1655751895968.png

Gerçekten böyle bir oyunu sırf para kazanmak için kütüphanemde tuttuğum için bile utandığım oluyor.

1655751895968.png

Gerçekten böyle bir oyunu sırf para kazanmak için kütüphanemde tuttuğum için bile utandığım oluyor.
Utanıyorum dediğim anime ve oyunlarını sevmiyorum arkadaşlar. Çok absürt geliyor bana.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı