Çözüldü Steam Idle Master koleksiyon kartı olan oyunları görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tufan Kayra

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcı
Merhaba dün Idle Master'ı kullanmaya başladım. Dünden bu yana Online oyunları(hepsinde koleksiyon kartı var.) Ve bazı koleksiyon kartı olan oyunları görmüyordu. Onun dışında sorunsuz ilerledi. Hiçbir oyunu kara listeye almadım veya sadece whitelist gibi bir seçeneğede tıklamadım. Oyunu sildim tekrardan yükledim yine olmadı. Bu sorunuma çözüm bulursanız çok sevinirim. Ayrıca birkaç programla ilgili sorularım da olacak:
1-Online oyunlarda kullanılabiliyor mu?
2-ücretsiz eklediğim oyunları görmüyor bu uygulama acaba ücretsiz oyunları görmeme gibi bir özelliği mi var?
3-uzun saatlerce aradığı halde kart bulamadıysa bir işlem yapmamız gerekir mi?
Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Programın arayüzünü kullanma ile ilgili bir sorunum yok yeteri kadar bildiğimi düşünüyorum ayrıca 3 farklı video izledim çözüm vaadi sunan hepsi aynı yolları yaptırdı fakat yine de olmadı yine de saolun vakytinizi ayırdığınız için.
Programı kapatıp açma durumunda hala çalışmıyor ve kart düşürme hakkın var ise ( Nasıl yapıldığını bilmiyorsan steam>rozetler>cs:go açılan pencerede kart hakkınızın kalıp kalmadığını göreceksiniz.) İdle Masterı silip güncel versiyonunu tekrar kurabilirsiniz hala bir çözüme ulaşamazsanız aklıma pek bir seçenek gelmiyor.
Açıkcası CS:GO'dan düşecek kartlar en ucuz kart serilerinden ve elde edeceği fiyat 1TL'den az ancak hayatımda daha önce bundan vac yiyeni duymadım ki saçma da sadece seni oyunda gibi gösteren bir program 3. Parti yazılım muhabbetlerine girecekseniz OBS'de kullanmayalım o zaman.

Ayrıca CS:GO'da Primeınız yok ise kart hakkınız olmayabilir ondan dolayı bu şekilde buglanma durumu da yaşanıyor olabilir.
Evet yok oyun içi satın alım gerekiyormuş ücretsiz oyunlarda çok saolun sadece kart düşürme hakkımın olduğu tek oyunculu para ile aldığım oyunu görmüyor birtek sorunum o kaldı

Evet ücretsiz oyunlarda oyun içi satın alım gerekiyormuş sanırsam ücretsiz Online oyunlarda aynı soruna giriyor. Ve şu an 8.saatimde kart düştü fakat para ile aldığım kart düşürme hakkımın olduğu tek oyunculu oyunlarımı hala görmüyor. Bir tek bu sorunum kaldı.

Hesabınızdan çıkış yapın sonra tekrar girmeyi deneyin. Şu sessionid yöntemi ile olan.

Bugüne kadar böyle bir olay yaşanmadı. Boşuna arkadaşı korkutmayın.
Yaşayanlar var aynı mesajı sizin içinde yazmış olayım
Hocam yiyenler var. Öyle demeyin. Mesela siz sokakta yürüyorsunuz arkadan arkadaşınız geldi sizi yola itti şimdi burada 2 seçenek var. Ya hiçbir şey olmadan hayatına devam edersin ya da araba çıkar var hiç iyi olmaz. Böyle konular forumda yasak mı bilmiyorum ama tek bildiğim bir şey var, he ne olursa olsun en ufak hamlende ters kelepçelenme şansın var.

Ben kullanıcıyı düşünüyorum. İki kuruş için ne gerek var.

Hocam yiyenler var. Öyle demeyin. Mesela siz sokakta yürüyorsunuz arkadan arkadaşınız geldi sizi yola itti şimdi burada 2 seçenek var. Ya hiçbir şey olmadan hayatına devam edersin ya da araba çıkar var hiç iyi olmaz. Böyle konular forumda yasak mı bilmiyorum ama tek bildiğim bir şey var, he ne olursa olsun en ufak hamlende ters kelepçelenme şansın var.
Dostum her konuya maydonoz olma(!)
Şaka bir yana bahsettiğiniz örnekle olay arasında en ufak bir bağlantı kuramadım.

Yaptım 2 farklı sessionıd var gibi gözüküyor ikisini de ayrı ayrı denedi,m yine de olmadı
Dostum programı kullanmayı bilmiyorsam youtubeda bu konuda tonlarca video var işin daha kolay olur. Ayrıca diğer arkadaşlar içinde kamuspotu bırakayım, fikriniz olmayan konu hakkında yorum yapmayın arkadaşlar bilgi kirliliği oluyor.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı