Çözüldü Steam Idle Master koleksiyon kartı olan oyunları görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tufan Kayra

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcı
Merhaba dün Idle Master'ı kullanmaya başladım. Dünden bu yana Online oyunları(hepsinde koleksiyon kartı var.) Ve bazı koleksiyon kartı olan oyunları görmüyordu. Onun dışında sorunsuz ilerledi. Hiçbir oyunu kara listeye almadım veya sadece whitelist gibi bir seçeneğede tıklamadım. Oyunu sildim tekrardan yükledim yine olmadı. Bu sorunuma çözüm bulursanız çok sevinirim. Ayrıca birkaç programla ilgili sorularım da olacak:
1-Online oyunlarda kullanılabiliyor mu?
2-ücretsiz eklediğim oyunları görmüyor bu uygulama acaba ücretsiz oyunları görmeme gibi bir özelliği mi var?
3-uzun saatlerce aradığı halde kart bulamadıysa bir işlem yapmamız gerekir mi?
Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Programın arayüzünü kullanma ile ilgili bir sorunum yok yeteri kadar bildiğimi düşünüyorum ayrıca 3 farklı video izledim çözüm vaadi sunan hepsi aynı yolları yaptırdı fakat yine de olmadı yine de saolun vakytinizi ayırdığınız için.
Programı kapatıp açma durumunda hala çalışmıyor ve kart düşürme hakkın var ise ( Nasıl yapıldığını bilmiyorsan steam>rozetler>cs:go açılan pencerede kart hakkınızın kalıp kalmadığını göreceksiniz.) İdle Masterı silip güncel versiyonunu tekrar kurabilirsiniz hala bir çözüme ulaşamazsanız aklıma pek bir seçenek gelmiyor.
Dostum programı kullanmayı bilmiyorsam youtubeda bu konuda tonlarca video var işin daha kolay olur.
Programın arayüzünü kullanma ile ilgili bir sorunum yok yeteri kadar bildiğimi düşünüyorum ayrıca 3 farklı video izledim çözüm vaadi sunan hepsi aynı yolları yaptırdı fakat yine de olmadı yine de saolun vakytinizi ayırdığınız için.

Programı kapatıp açma durumunda hala çalışmıyor ve kart düşürme hakkın var ise ( Nasıl yapıldığını bilmiyorsan steam>rozetler>cs:go açılan pencerede kart hakkınızın kalıp kalmadığını göreceksiniz.) İdle Masterı silip güncel versiyonunu tekrar kurabilirsiniz hala bir çözüme ulaşamazsanız aklıma pek bir seçenek gelmiyor.

Çözüm
Programı kapatıp açma durumunda hala çalışmıyor ve kart düşürme hakkın var ise ( nasıl yapıldığını bilmiyorsan steam>rozetler>CS:GO açılan pencerede kart hakkınızın kalıp kalmadığını göreceksiniz.) Idle Master'ı silip güncel versiyonunu tekrar kurabilirsiniz hala bir çözüme ulaşamazsanız aklıma pek bir seçenek gelmiyor.

Bu olayı bilmiyordum şimdi baktım kart hakkım kalmamış olarak gözüküyor sanırsam eskiden bu koleksiyon kartlarını çıkarıp satmışım ayrıca programda gözüken oyunlarda sadece kart hakkımın olduğunu söylüyor. Şu an tüm sorunlarım çözüldü teşekkür ederim. Hepinize iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Idle Master'ı CS:GO'da kullanmaktan kimse VAC ban yemedi. Yiyen varsa kanıtları ile paylaşır mısın?
Dostum her konuya maydonoz olma(!)
Şaka bir yana bahsettiğiniz örnekle olay arasında en ufak bir bağlantı kuramadım.
Bakın siz şunu anlamıyorsunuz, kanıt olmayabilir ama her türlü bir ihtimal var. Arkadaşın hesabı dolu mu bilmem ama herkes hesabını önemsiyordur. Daha da devam ettirirdim, haklı olduğumu da anlatırdım ama ban yiyeceğim büyük bir ihtimal, kolay gelsin.

Bakın siz şunu anlamıyorsunuz, kanıt olmayabilir ama her türlü bir ihtimal var. Arkadaşın hesabı dolu mu bilmem ama herkes hesabını önemsiyordur. Daha da devam ettirirdim, haklı olduğumu da anlatırdım ama ban yiyeceğim büyük bir ihtimal, kolay gelsin.
İstediğinizi anlatmakta özgürsünüz hocam, öncesinde yaşanmamış yüz binlerce insanın kullanmış olduğu bir programda arkadaşa denk gelecek ki daha önce yaşandığını ve buna dayanarak söylediğinizi vurgulamıştınız şimdi iste örnek yok ama diye konuyu kıvırıyorsunuz, isterseniz uzatmayın hocam.

Diğer sayfada yaşayanlar var diyordun ama? Şimdi de ihtimal var diyorsun. Aynen dostum kesinlikle haklısın :p

Yaşayanlar zaten VAC ban yemeyenler🤦. Sen boş ver ya, daha yazdıklarımı anlayamıyorsun. Konuyu kapatın.
Yaşayanlar ban yemeyenler mi? Dönüp mesajlarını okursan "Yaşayıp ban yiyenler var." diyen ben miydim hocam ayrıca mantık denen şeyi yediniz sanırsam, idle master kullarak CS:GO'dan yasaklanma alma durumunu yaşayanlar VAC ban yemeyenler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı