Steam ile destek iletişimine nasıl geçilir?

ArdaVarnali

Hectopat
Merhaba arkadaşlar dün gece saat 24:00 gibi Steam Guard olan hesabıma birisi giriş yapmış. Bu nasıl oluyor aklım almıyor fakat skinlerimi bir teklif ile başkasına atmış.
Hem Steam ile nasıl desteğe geçeceğimi hem de skinlerimi belki geri alma şansım var mı varsa nasıl alırım bilen yazsın lütfen. Çok mağdurum.

Merhaba arkadaşlar dün gece saat 24:00 gibi Steam Guard olan hesabıma birisi giriş yapmış. Bu nasıl oluyor aklım almıyor fakat skinlerimi bir teklif ile başkasına atmış.
Hem Steam ile nasıl desteğe geçeceğimi hem de skinlerimi belki geri alma şansım var mı varsa nasıl alırım bilen yazsın lütfen. Çok mağdurum.
Telefonuna sızmadığı sürece Steam Guard varken hesabına girmesi neredeyse imkansız. Telefonunuzu sıfırlayıp modeme reset atmanızı öneririm. Steam ise desteğe ise buradan ulaşabilirsiniz.
Steam destekte maalesef Türkçe destek yok saçma şekilde İngilizce güzel bir yazı yazarsan ilgilenip seni yönlendirebiliyorlar ancak skinleri geri alabileceğini pek sanmıyorum maalesef :(
Ben Türkçe bir yazı yazmıştım. Geri dönüş aldım.

Kimseye şifreni falan vermediysen giriş yapamazlar.
İlla ki bir hata yapmışsın ki hesabına giriş yapmışlar.
Bildiğim kadarıyla destek ekibi envanterine elleyemiyor.

Calinan veya baska bir hesaba aktarilan itemleri geri alma sansiniz yok. Destek kismina buradan ulasabilirsiniz.

Türkçe destek bulunmakta.

Bazı sitelerde eğer sağlam bir kanıtla gidersen geri verebileceklerini görmüştüm. Ayrıca Steam ile direkt iletişime geçmek istiyorum e posta veya yazışmak gibi böyle bir yol yok mu? Attığınız yerde bulamadım.

Bazı sitelerde eğer sağlam bir kanıtla gidersen geri verebileceklerini görmüştüm.

O eskidendi.

"Steam Destek, hesabınızdan giden herhangi bir öğeyi sebebi ne olursa olsun -takaslar, pazar işlemleri, silmeler veya hediye etmeler dahil olmak üzere- kurtarmaz."

Ayrıca Steam ile direkt iletişime geçmek istiyorum

Verdigim baglanti disinda izleyebileceginiz bir yöntem yok. Hesap üzerinden iletisime gececeksiniz.

O eskidendi.

"Steam destek, hesabınızdan giden herhangi bir öğeyi sebebi ne olursa olsun -takaslar, pazar işlemleri, silmeler veya hediye etmeler dahil olmak üzere- kurtarmaz."

Verdigim baglanti disinda izleyebileceginiz bir yöntem yok. Hesap üzerinden iletisime gececeksiniz.

Teşekkür ederim ama hala devam etmemesi üzdü açıkçası büyüdükçe daha kötü yöntemler getiriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı