Steam ilkbahar indirimi için oyun önerisi

Önereyim diyeceğim de önereceğim 2 şey de zaten sizde varmış. Bir şey bırakmamışsınız ki öneremiyorum :D
Ne önerecektiniz ki hocam?
Battlefield 1. Sanki gerçekten savaşıyormuşsunuz gibi. Vuruş hissiyatı da çok iyi, Geliboluda'da savaşabiliyorsunuz.
Hâli hazırda elimde bir sürü Call of Duty varken sarar mı? Battlefield serisi hep online ile öne çıkan bir seri diye biliyorum ben.

Hâli hazırda elimde bir sürü Call of Duty varken sarar mı? Battlefield serisi hep online ile öne çıkan bir seri diye biliyorum ben.
Evet, hikayesi için alınmaz fakat Online'ı cidden sarıyor sanki gerçekten Osmanlı askeriymişsiniz gibi savaşmak eğlencelidir. Ve COD olsa bile kesinlikle sarar.

Hâli hazırda elimde bir sürü Call of Duty varken sarar mı? Battlefield serisi hep Online ile öne çıkan bir seri diye biliyorum ben.

Online için Battlefield oynamak istiyorsanız 2042 ile 5'i oynuyorum çok sevdim ikisini de Online'da.

Evet, hikayesi için alınmaz fakat Online'ı cidden sarıyor sanki gerçekten Osmanlı askeriymişsiniz gibi savaşmak eğlencelidir. Ve COD olsa bile kesinlilkle sarar.
Online için Battlefield oynamak istiyorsanız 2042 ile 5'i oynuyorum çok sevdim ikisini de Online'da.
İşte online odaklı olması benim için kötü. Ben hikâyelerini oynayıp salıyorum bu oyunların. FPS türü genel olarak çok keyif almadığım bir tür. O kadar saat CS'ye bakmayın. Onun 150-160 saati kasa düşürmek için açık bıraktığım süre. Geri kalanını da çok önce oynamıştım zaten.
Far Cry 3 yine iyi de Tomb Raider çok kötü bir oyun.

İşte Online odaklı olması benim için kötü. Ben hikâyelerini oynayıp salıyorum bu oyunların. FPS türü genel olarak çok keyif almadığım bir tür. O kadar saat CS'ye bakmayın. Onun 150-160 saati kasa düşürmek için açık bıraktığım süre. Geri kalanını da çok önce oynamıştım zaten.

Anladım hocam. 5'in hikayelerini ben sevmiştim ama insandan insana değişir tabii ki.

Geri
Yukarı