Steam İndirilen Oyun Depolamayı Doldurmuyor

Anıl Dikmen

Kilopat
Daha fazla  
Beyler öncelikle ben dün, yani 20.5.2018 tarihinde Black Desert Online'ın bedava 7 günlük versiyonunu kendi sitesinden indirdim. Bugün ise oyunu Steam üzerinden satın aldım. Birkaç saat önce indirmeyi başlattım yaklaşık 11 GB kadarı inmiş fakat oyunu indirdiğim diskte yer azalması olmuyor. Acaba Steam bugda mı ? Sonuçta az bir boyutu yok oyunun 27 GB kadar boyutu var. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende uPlay üzerinde AC Black Flag indiriyordum. Daha 1 GB inmeden diskimde 27 GB alan azalmıştı, tuhaf.

Bende uPlay üzerinde AC Black Flag indiriyordum. Daha 1 GB inmeden diskimde 27 GB alan azalmıştı, tuhaf.
Aslında o durum biraz farklı, oyun ön kayıt yaptırırmış gibi önceden yerini ayırtıyor ki başka bir uygulama yerini kapmasın ve kapladığı alanın oyunun boyutundan büyük olmasının sebebi ileride olabilecek güncellemelerin hesaba katılması.

Peki bu kesin midir ? Çünkü 27 gb az bir boyut değil :) Bilgisayara restart atsam düzelirmi ? Denemedim çünkü indirmemin kaybolmasını istemiyorum.

İmkanınız varsa gece 2'den sonra indirme işlemini yapın, herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı sanmıyorum.

Ben oyunu Steam üzerinden oynamıyorum. Steam'den oyuna girişte değil de server'a bağlanma da sorun yaşayanlar olduğunu biliyorum, büyük ihtimal sorunsuz girebilirsiniz yüklendikten sonra.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı