Satılık/Takas Steam indirim kuponları

@batuhan_n 5 liraya vereyim amacım insanların yararlanması. Ben kullanmayacağım çünkü.
Oyun 10 gün sonra zaten %75 indirime girecek. 5 TL için değer mi bilmem. Fakat diğer oyunlar için 1-2 kupon daha verebilrisin arkadaşlara. Satabilmen için. Yoksa tarihleri geçecektir. Herhangi bir sitem değil, sadece tavsiyemdir. Okursun okumazsın sorun değil. Hayırlı satışlar. :)

Amacım zaten para kazanmak değil insanların faydalanmasını istiyorum ama birisi gelip alıp oyunu satın almazsa üzülürüm kullanacak birisinin almasını istiyorum kimse de almayacağı oyun için para ile indirim kuponu almaz diye düşünüyorum. @MESs¹¹

Amacım zaten para kazanmak değil insanların faydalanmasını istiyorum ama birisi gelip alıp oyunu satın almazsa üzülürüm kullanacak birisinin almasını istiyorum kimse de almayacağı oyun için para ile indirim kuponu almaz diye düşünüyorum. @MESs¹¹
Yok yani anladım fakat demek istediğim Sonbahar indiriminin yaklaşması. Biraz kötü bir zamanlama olmuş. Alacak adam bence 1 hafta daha bekler o indirimli fiyatlara veya belki daha ucuza satın alır. Onun için istediği varsa bir kaç kupon ki en azından verdiği paranın bir anlamı olur. Eğer kimse çıkmazsa isteyene hayrına verebilirsiniz kuponları. (Kuponların son günü gelip de alıcı çıkmazsa eğer.) Tekrar söylüyorum lütfen yanlış anlaşılmasın.

Geri
Yukarı