Steam İndirimi İçin Oyun Önerisi

Heberiu

Kilopat
Makaleler
3
Steam'da şu ekleyeceğim oyunlar indirimde. Oynayan güzel insanlar, fikirlerini yazabilir mi, alınmalı değer mi?
  • Just Cause 2
  • Just Cause 3
  • The Elder Scrolls IV Oblivion
  • Sleeping Dogs
  • Fallout 3
  • Fallout New Vegas
  • Europa Universalis 3
  • Europa Universalis Rome
  • Dungeon Siege 3

Son düzenleyen: Moderatör:
Fallout New Vegas : için S.T.A.L.K.E.R adlı oyunu bilir misiniz bilmiyorum ama mükemmel derece de yalnızlık hissettiren bir oyun yanınızda oyunda bir Npc olmadığı zaman bahsettiğim oyunun yalnızlığını size kat ve kat hissettiriyor. New Vegas güzel oyundur oynayabilirsin.
Just Cause 2 : Oyunu bende var ve pek beğenmedim fazla saçma.
Just Cause 3 : Mükemmel bir oyundur grafikleri ile.
Sleeping Dogs : Karate fiziği ile gayet güzeldir eğer karate ve silahlı çatışma gibi karmaşalar hoşuna gidiyorsa ve ben bayılırım tam senlik bir oyun.

Stalker açık dünya oyunu mu güzel insan?
Fallout New Vegas : için S.T.A.L.K.E.R adlı oyunu bilir misiniz bilmiyorum ama mükemmel derece de yalnızlık hissettiren bir oyun yanınızda oyunda bir Npc olmadığı zaman bahsettiğim oyunun yalnızlığını size kat ve kat hissettiriyor. New Vegas güzel oyundur oynayabilirsin.
Just Cause 2 : Oyunu bende var ve pek beğenmedim fazla saçma.
Just Cause 3 : Mükemmel bir oyundur grafikleri ile.
Sleeping Dogs : Karate fiziği ile gayet güzeldir eğer karate ve silahlı çatışma gibi karmaşalar hoşuna gidiyorsa ve ben bayılırım tam senlik bir oyun.

İndirimde olanlardan göze çarpanlara bakıyorum, fikirlerin değerli onlara da bakacağım.
Oblivion almanıza gerek yok. Direkt Skyrim alın indirimdeyken.

Fallout 3 iyidir eğer türünü seviyorsanız.

Dungeon Siege tarzında oyunlar olarak Grim Dawn öneririm. Sağlam oyun. İndirimdeyken alınır. Dungeon Siege iyidir bu arada.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı