Steam İndirimlerinde 10 TL Altı Oyun Önerisi

Alan Wake almanızı tavsiye edebilirim. İndirimlerde 5 TL'ye düşüyor, 15 saate yakın oynanış süresi sunuyor. Çok severek oynadığım, hikayesine bayıldığım ve devamını dört gözle beklediğim bir oyundur. (Stephen King seviyorsanız onun kitaplarında yaşattığı hislere benzer hisler yaşatıyor.)

Ekleme: Şu anki Ay Takvimi Yeni Yılı indiriminde yer almıyormuş :(

Kütüphanemde var.
Alan Wake almanızı tavsiye edebilirim. İndirimlerde 5 TL'ye düşüyor, 15 saate yakın oynanış süresi sunuyor. Çok severek oynadığım, hikayesine bayıldığım ve devamını dört gözle beklediğim bir oyundur. (Stephen King seviyorsanız onun kitaplarında yaşattığı hislere benzer hisler yaşatıyor.)
Konsolda oynadım ve bitirdim. Yine de satın alabilirim.

• Firewatch sevimli grafiklere ve hoş bir hikayeye sahip, onu da alabilirsiniz mesela :) 6 saat civarı bir oynanışı var ve 7,75 TL.
  • Hesabınızda Max Payne 3 gözüküyor, önceki 2 oyunu nostalji için alabilirsiniz: 7,2 TL.
  • Tomb Raider 2013: 5,24 TL.

Şimdilik bu kadar bulabildim :)

• Firewatch.
  • Tomb Raider.
  • Dishonored.
  • How to Surive 2.
  • Styx: Master of Shadows.
Benim en beğendiğim oyunlar bunlar.
Firewatch bayılarak oynamıştım. Hikayesi güzel ve merak ettiriyor.
Styx: Master of Shadows ise güzel bir gizlilik oyunu. Pek bilinmemesine rağmen oldukça iyidir.
Dishonored oyununu ise çok sevmiştim. Yine aynı şekilde gizlilik oyunu ve hikayesi gayet güzel.
How to Survive 2 ise eğer oynayacak arkadaşınız varsa acayip keyifli oluyor. Oyun baya keyifli. Tek oynayınca maalesef o kadar sarmıyor.
Tomb Raider zaten biliyorsunuzdur. Ben çok sevmiştim.

Şahsen buradan Dishonored veya Firewatch alırdım. İkisine de bir bakın gayet güzel oyunlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı