Steam indirimlerinde 87 TL oyun tavsiyesi

Detroit 99'a -ya da 85 de olabilir- düşüyor. Ekleme yaparak alınablir.
Hocam hiç zevkli değil ki Detroit. Hala optimizasyon sorunları var. İlk çıktığında erken erişim ile büyük heyecanla almıştım bir de. PS4'te oynayamadım, burada oynarım diye düşündüm ama çok fazla drop giriyor. Sistem ile de alakalı değil bu arada.

Hocam hiç zevkli değil ki Detroit. Hala optimizasyon sorunları var. İlk çıktığında erken erişim ile büyük heyecanla almıştım bir de. PS4'te oynayamadım, burada oynarım diye düşündüm ama çok fazla drop giriyor. Sistem ile de alakalı değil bu arada.
1660 Super'im var. Dediğiniz sorunların hiçbiri ile karşılaşmadım, Ultra ayarlarda sabit 50-60 FPS oynadım. Ayrıca hayatımda gördüğüm en iyi hikayelerden birine sahip.

1660 Super'im var. Dediğiniz sorunların hiçbiri ile karşılaşmadım, Ultra ayarlarda sabit 50-60 FPS oynadım. Ayrıca hayatımda gördüğüm en iyi hikayelerden birine sahip.
Oyuna kötü demedim ki zaten hikayesi iyi. İşlemciden dolayı drop giriyordu bana, önerilen işlemci 6600K ama bende 6700K var, hatta OC'li kullanıyorum biraz, ona rağmen %100'ü görüyordu kullanım. Hangi ekran kartını kullandığımı hatırlamıyorum ama ya RX 480 8 GB ya da 1050 Ti ile oynamıştım. 1050 Ti bile orta ayarlar için gayet yeterli zaten.

Burası nasıl gözüküyor
1622188543046.png

Geri
Yukarı