Steam İndirimli Oyun Tavsiyesi

Spor oyunlarını seviyorsanız aşırı ciddi bir şekilde indirimli olan oyun NBA2K20 kendisi 250 liradan 20 liralara düştü.

Daha önce futbol oyunları oynadım fakat basketbol oyunlarını oynamadım. Sizce nasıl oynaması eğlenceli mi?

Bir arkadaşın varsa evet. Botlara karşı pek sarmıyor benim yüksek bir sistemim olmadığı için arkadaşımın konsolunda oynamıştık.

Daha önce futbol oyunları oynadım fakat basketbol oyunlarını oynamadım. Sizce nasıl oynaması eğlenceli mi?
Oyun önerilen bir oyun değil. Oynayan arkadaşlarım önermiyor, Steam yorumları da çok iyi değil.

2 Injustice oyunu ve 1 Mortal Kombat oyunu indirime girmiş, güzel oyunlardır. Alabilirsiniz.

İndirimli mi değil mi bilmiyorum fakat 911 operator var oyun kendi halinde tatlı bir oyun.

NBA tavsiye ederim ama sorsanız ben almam. İncelemelere bakmasam alacaktım lâkin incelemelerde oyunun çok bug'lı olduğu söyleniyor. Online zaten hile kaynıyormuş. Bilemiyorum. Solo oynarken de yeterince oynanır ama bug'lı olduğu su götürmez bir gerçek. Tavsiye olarak henüz kendim almasam da düşündüğüm Bioshock The Collection var.

Geri
Yukarı