Steam İndirimli Oyun Tavsiyesi

Dying Light alınır mı sizce? Zombi oyunlarını çok severim. Ama beni takip eden şeyler olduğunda gerilirim.
Kesinlikle almalısın.Yanlış bilmiyosam Türkçe desteği de vardı.Oyun öyle gerilim değil tam tersine full aksiyon sadece geceleri biraz gerilebilirsin ama öyle outlast tarzı bi şey sanma.Ben oynarken gayet keyif aldım yakında 2.si de çıkacak onu da almayı düşünüyorum.20 tl gibi bi şeydi yanlış hatırlamıyorsam ve grafik atmosfer oynanış hikaye açısından kesinlikle 20tl'ye değecek oyun.

Dying Light alınır mı sizce? Zombi oyunlarını çok severim. Ama beni takip eden şeyler olduğunda gerilirim.
Kesinlike alabilirsiniz. Enhanced Edition tavsiye ederim. Aldığım ilk birkaç gün çok severek oynadım ancak migren tetikleyen bir oyun. Bu yüzden oynadıktan sonra uyuyacak şekilde planlayın kendinizi. Oyunda gerilim yok. Daha çok sinir atmaya yönelik bence. Gerilim olan tek an gece kovalamaları. Oyunu bir kere bitirdikten sonra gece kovalamalarına da bakmak için oyuniçi gece saatlerinde uyumak yerine oynayabilirsiniz. Gün saatlerinde zombilerin yanından geçmek çok da rahatsız etmiyor, saldıramıyorlar bile. Gün saatlerinde tatlı gerilim var. Gece saatlerinde biraz sıkıntıya binebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı