Steam indirme baştan başladı

kiremithuseyin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar gece oyun indiriyordum, duraklatıp bilgisayarı kapattım.
Şimdi açtığımda kaldığı yerden devam etmesi gerekirken baştan başladı.
Ama normalde ben saniyede 2 MB indiriyorum.
Şu an 6-7 MB ile indiriyor.
Ama indirme hızım yine 1.9 Mb/s.
Açıklık getirir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce indirdiği dosyayı ben nereye kadar indirmişim diye bakmak için hızlıca bir tarayıp doğruladı büyük ihtimal. Bana da oluyor. 100 GB oyun indirmiştim, 35 GB inince kapatmıştım tekrar açınca 1-2 dakika baştan başlıyor gibi oldu sonra kaldığı yerden devam etti.

Bende doğrulama sandım fakat öyle olmadı.
Tekrar baştan indirdiriyor.
Downloading klasöründen dosyanın boyutuna baktığım da 33 gb gösteriyor.
Pes 2021 indiriyorum bu arada.

Bu olay insanları bayağı yanıltıyor, Microsoft Store'da bunu sıfırlayarak yapıyor mesela. 100 GB oyunun 50 GB'nı indirip kapatıp tekrar açınca MS indirmeyi 50 GB olarak yeniliyor ve 0'dan başlıyor. Kullanıcılar da yanılıp, indirmeyi iptal edip, yeniden indiriyor.

Dosyaları doğrulama yapıyor. Hatta o sırada "ağ" kullanımı değil de "disk" kullanımının yüksek olduğunu görebilirsiniz. (grafik yeşil renkte ise disk kullanımıdır.)

Bu olay insanları bayağı yanıltıyor, Microsoft Store'da bunu sıfırlayarak yapıyor mesela. 100 GB oyunun 50 GB'nı indirip kapatıp tekrar açınca MS indirmeyi 50 GB olarak yeniliyor ve 0'dan başlıyor. Kullanıcılar da yanılıp, indirmeyi iptal edip, yeniden indiriyor.

Dosyaları doğrulama yapıyor. Hatta o sırada "ağ" kullanımı değil de "disk" kullanımının yüksek olduğunu görebilirsiniz. (grafik yeşil renkte ise disk kullanımıdır.)
Hocam dosya doğrulamayi hızlı yapması gerek miyor mu?
Ilk 1 gb a kadar hızlıydı sonra normal indirdiğim hız ile indirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı