Steam Steam indirme hızı stabil değil

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
İndirme ya duruyor ya da internet hızı çok düşüp çok yükseliyor, orta bir noktası yok. Diğer Launcher'larda bu olmuyor. Server değiştirmeyi denedim, indirme hızı kısıtlamayı denedim olmadı. Oyunu SSD'ye yüklemeye çalışıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    457,3 KB · Görüntüleme: 29
İndirme ya duruyor ya da internet hızı çok düşüp çok yükseliyor, orta bir noktası yok. Diğer Launcher'larda bu olmuyor. Server değiştirmeyi denedim, indirme hızı kısıtlamayı denedim olmadı. Oyunu SSD'ye yüklemeye çalışıyorum.

Disk bir garip gibi başka diske yüklemeyi denediniz mi?

Bazı oyunlarda Steam yapıyor bunu. Mesela ben Payday 2 indirirken aynı sorun oldu. Ancak GTA V indirirken son hız ile indi sürekli.

Bende oyun fark etmiyor. Chivalry 2 olsun Hearts of Iron 4 olsun denedim ama farklılık yok.

Disk bir garip gibi başka diske yüklemeyi denediniz mi?

Diğer diskim hard disk deneyeceğim şimdi. SSD'nin hız testleri de olması gereken gibi bir sorun yok gözüküyor aslında. Denedim yine değişmedi. 1000 Mbps internetin zevkini çıkaramamak bu olsa gerek.

steam ayarlar kısmında bölgenizi Almanya-Frankfurt olarak değiştirip daha stabil bir indirme alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı