Steam indirme hızı yavaş

Bende 100Mbps internet var ben bu şekilde indiriyorum.
Eki Görüntüle 722620

Zaten inmesi gereken değer o daha fazla alamaz 12, 5 mb/s olarak nasıl 40 ile 20 arası alıyor biraz şaşırdım açıkçası 40 alsa saniye başına 320Mbps interneti var arkadaşın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer böyle bir şey varsa neden ben 1, 5 mb/s ile can çekişiyorum yapayım deneyelim alayım 10 15 mb/s hız.

Zaten inmesi gereken değer o daha fazla alamaz 12, 5 mb/s olarak nasıl 40 ile 20 arası alıyor biraz şaşırdım açıkçası 40 alsa saniye başına 320Mbps interneti var arkadaşın.

Eğer böyle bir şey varsa neden ben 1, 5 mb/s ile can çekişiyorum yapayım deneyelim alayım 10 15 mb/s hız.
2 - 4 mbs olarak anla sen onu :D yazım yanlışıdır o

2 - 4 Mbps olarak anla sen onu :D yazım yanlışıdır o.

İşin garip yanı Cheat Engine ile nasıl hızlandırıyor 0.25 yaptım dondu ilerlemedi :D 500 yaptım saniyede bitti ama 40 MB indirdi yapmayın böyle şeyler ya inşallah işin şakasına vurarak atmıştır arkadaş.
Hızlandırmanın tek yolu frankgurt gibi yurt dışı indirme server'ına geçmek olur o zaman 1, 5'ten 1, 7'ye çıkmıştı o kadar.

İşin garip yanı Cheat Engine ile nasıl hızlandırıyor 0.25 yaptım dondu ilerlemedi :D 500 yaptım saniyede bitti ama 40 MB indirdi yapmayın böyle şeyler ya inşallah işin şakasına vurarak atmıştır arkadaş.
Hızlandırmanın tek yolu frankgurt gibi yurt dışı indirme server'ına geçmek olur o zaman 1, 5'ten 1, 7'ye çıkmıştı o kadar.
Pek takılmamak lazım yazanlara :D steam için normal değerler vs yazan olmuş 2-4 normal miş yani biz nasıl 9 - 12 alıyoruz o zaman.

Saolun arkadaşlar :)

Elinizle sınırlamış olabilirsin bir bakın derim ben ayarlar-indirmeler sekmesinde. Ayrıyeten az bir şey arttıracak olan çözüm ise indirme bölgesini Türkiye'den Almanya frakfurt gibi bir yer seçmeniz olur 200KB 300KB artarsa artar.
Pek takılmamak lazım yazanlara :D Steam için normal değerler vs yazan olmuş 2-4 normal miş yani biz nasıl 9 - 12 alıyoruz o zaman.

Yani 100Mbps bir internet için 2 4 nasıl normal 35 40Mbps ile karıştırdılar herhalde.

Geri
Yukarı