Çözüldü Steam indirme hızı yavaş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar indirme hızım 23 mbsel ama sanki hız 2 mbseldeymiş gibi indiriyor. Yavaş iniyor yani. Sorunu nasıl çözerim?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    532,6 KB · Görüntüleme: 498
Çözüm
Yeni gelen güncellemeyle megabit olarak gösteriyor, aslında aynı değer. 8 megabit indirme değeri 1 megabayt indirme hızıyla aynı. Ayarlardan bunu eski haline düzeltebilirsiniz. (Gösterge cinsini)
Yeni gelen güncellemeyle megabit olarak gösteriyor, aslında aynı değer. 8 megabit indirme değeri 1 megabayt indirme hızıyla aynı. Ayarlardan bunu eski haline düzeltebilirsiniz. (Gösterge cinsini)

Çözüm
Yeni gelen güncellemeyle megabit olarak gösteriyor, aslında aynı değer. 8 megabit indirme değeri 1 megabayt indirme hızıyla aynı. Ayarlardan bunu eski haline düzeltebilirsiniz. (gösterge cinsini)

Sağ olun harbidende öyleymiş bende ne paket aldım ne bir şey ama fazla görünce şaşırdım sağ olun.

Mb/sn saniyede Megabit demektir, MB/sn saniyede Megabyte demek.
Megabit aldığınız internet hızı, Megabyte anlık olarak indirdiğiniz boyut.

Sağ olun harbidende öyleymiş bende ne paket aldım ne bir şey ama fazla görünce şaşırdım sağ olun.
ayarlarsan nasıl yaptığını söylermisin bulamadım ?

ayarlardan nasıl yapıldığını bulamadım yardımcı olma şansın varmı ?

Son düzenleme:
ayarlarsan nasıl yaptığını söylermisin bulamadım ?

ayarlardan nasıl yapıldığını bulamadım yardımcı olma şansın varmı ?
Ekran Görüntüsü (195).png

Sol üstteki Steam'e farenizi tutun, ayarlara basın. İndirme seçeneğine basın, indirme hızını saniyede bit cinsinden gösteri kapatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı