Steam indirme yaparken 0 Byte/s problemi

skaDa

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Steam'den yüksek boyutlu oyun indirirken 0 Byte/s problemi yaşıyorum.
Örnek gösterecek olursam;

1.png

2.png

Görselde gördüğünüz üzere bu 2 oyunu indirirken tam hız alabiliyorum, fakat;

3.png

Payday ve GTA V gibi yüksek boyutlu sayılabilecek oyunları indirirken 0 Bytes/s olarak gösteriyor. Ne kadar beklesem de düzelmiyor. İnternet üzerinde denemediğim yöntem kalmadı. Windows temiz kurulum dahi yaptım fakat yine sonuç alamadım. Bunun bir çözümü var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Yeterince alanınız var mı?
Geçici indirme bölümü kullanıyor musunuz?
2 TB HDD var, neredeyse tamamı boş. SSD'de 90 GB kadar alan mevcut. İkisinde de aynı problemi yaşıyorum.

O arada diske yazıyor biraz bekleyince indirmeye devam eder.
2 Saat kadar bekledim. Olmayınca internet üzerinden bulabileceğim bütün yöntemleri denedim steami sildim yeniden yükledim. Temiz Windows kurulumu da yaptım. Fakat yine aynı problem.

Steam'den yüksek boyutlu oyun indirirken 0 Byte/s problemi yaşıyorum.
Örnek gösterecek olursam;

Eki Görüntüle 517401

Eki Görüntüle 517403

Görselde gördüğünüz üzere bu 2 oyunu indirirken tam hız alabiliyorum, fakat;

Eki Görüntüle 517405

Payday ve GTA V gibi yüksek boyutlu sayılabilecek oyunları indirirken 0 Bytes/s olarak gösteriyor. Ne kadar beklesem de düzelmiyor. İnternet üzerinde denemediğim yöntem kalmadı. Windows temiz kurulum dahi yaptım fakat yine sonuç alamadım. Bunun bir çözümü var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Bu sorun bende de vardı, bir süre sonra tekrar düzeldi. İnternet sağlayıcının Steam sunucularına bağlantısı ile ilgili sorun olabilir, bir ara ben Rusya yaptım sunucuyu indirme düzelmişti ama belli süreden sonra tekrar Türkiye yaptım.

Bu sorun bende de vardı, bir süre sonra tekrar düzeldi. İnternet sağlayıcının Steam sunucularına bağlantısı ile ilgili sorun olabilir, bir ara ben Rusya yaptım sunucuyu indirme düzelmişti ama belli süreden sonra tekrar Türkiye yaptım.
Saatlerce uğraşıp çözemediğim sorun ilginç bir şekilde kendiliğinden çözüldü, yanarsam ona yanarım 😅
6666.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı