Tarayıcı 0 byte hızda indirme sorunu

itwasmyheart

Yoctopat
Daha fazla  
Ekran görüntüsü 2021-11-18 185130.jpg

Tarayıcımdan herhangi bir program indirdiğimde indirme hızı 0 byte/s oluyor fakat internet hızım yukarıda gördüğünüz gibi oldukça iyi bence. Eski bilgisayarımda bu sorun oluyordu, yeni bilgisayar aldım ve bu sorun yeni bilgisayarımda da devam ediyor. İnternette olan çoğu şeyi denedim fakat sonuç değişmedi. Sorun ne olabilir?

Ekran görüntüsü 2021-11-18 185718.jpg

Örnek olarak da bunu koyuyorum ve bir şey daha ekliyorum; Google Drive üzerinden indirdiğim şeyler bu sorun olmadan iniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1218931

Tarayıcımdan herhangi bir program indirdiğimde indirme hızı 0 byte/s oluyor fakat internet hızım yukarıda gördüğünüz gibi oldukça iyi bence. Eski bilgisayarımda bu sorun oluyordu, yeni bilgisayar aldım ve bu sorun yeni bilgisayarımda da devam ediyor. İnternette olan çoğu şeyi denedim fakat sonuç değişmedi. Sorun ne olabilir?

Eki Görüntüle 1218932

Örnek olarak da bunu koyuyorum ve bir şey daha ekliyorum; Google Drive üzerinden indirdiğim şeyler bu sorun olmadan iniyor.
Başka bir tarayıcı ile denediniz mi?

Her tarayacı, her site aynı indirme hızını sunamıyor. En son çare olarak IDM denemenizi tavsiye ederim.

Aynı şeyi mi indirmeye çalışıyorsunuz ? Eğer evet ise farklı şeyler de deneyin. Siteler indirmeyi sınırlandırıyor bazen.

Aynı şeyi mi indirmeye çalışıyorsunuz? Eğer evet ise farklı şeyler de deneyin. Siteler indirmeyi sınırlandırıyor bazen.

İndirdiğim her şeyde oluyor bu sorun boyutu çok küçük olan dosyaları hemen indiriyor 1 MB olanlardan bahsediyorum şu anlık IDM yükledim onu kullanıyorum yine de 0'a düşüyor ama 0 da kalmıyor yani yavaş da olsa indirebildim.

Geri
Yukarı