Çoğu indirme işleminde 0 byte/s indirme hızı

Serrdar

Hectopat
Daha fazla  
1-2 gün önce SSD aldığım için Windows 10'a geçtim fakat geçtiğimden beri nerdeyse tüm indirme işlemlerinde hızım 0 byte oluyor ve indirme sunucusu ile bağlantım kopuyor. Bunu çözmek adına forumda gördüğüm Complete Internet Repair programını kullandım fakat işe yaramadı. Sağlayıcımı aradığımda ise sorunun onlardan değil bizden kaynaklı olduğunu söylediler. Bu durumun bir çözümü var mı ?

Aynı sorunu 3-4 gündür bende yaşıyorum 3 kere farklı Windows sürümlerine temiz kurulum yaptım çözüm olmadı. Umarım çözüm bulunur

1-2 gün önce SSD aldığım için Windows 10'a geçtim fakat geçtiğimden beri nerdeyse tüm indirme işlemlerinde hızım 0 byte oluyor ve indirme sunucusu ile bağlantım kopuyor. Bunu çözmek adına forumda gördüğüm Complete Internet Repair programını kullandım fakat işe yaramadı. Sağlayıcımı aradığımda ise sorunun onlardan değil bizden kaynaklı olduğunu söylediler. Bu durumun bir çözümü var mı ?
hangi program üzerinden indiriyorsunuz

Aygıt yöneticisine giriyorsun, bağdaştırıcı seçenelerei var tıkla en başta çıkan isimliye çift tıkla 5 g freekansı yazana tıkla ve sağdan 20MHz ise otomatik yap eğer zaten otomatik ise 20MHz yap sonra otomatik yapıp PC'yi yeniden başlat kesin çözülüyor.

Artı -1 Eksi
1-2 gün önce SSD aldığım için Windows 10'a geçtim fakat geçtiğimden beri neredeyse tüm indirme işlemlerinde hızım 0 byte oluyor ve indirme sunucusu ile bağlantım kopuyor. Bunu çözmek adına forumda gördüğüm Complete ınternet repair programını kullandım fakat işe yaramadı. Sağlayıcımı aradığımda ise sorunun onlardan değil bizden kaynaklı olduğunu söylediler. Bu durumun bir çözümü var mı?

Güvenlik duvarın veya antivirüs programın engelliyor olabilir.

Artı -2 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı