Steam indirmesi bekler mi?

Crucible

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta anlatamadım ama Superbox kullanıyorum. Kotalı olduğu için indirirken internet bitti indirme 70'de kaldı. Yarın yenilenecek internet yarına kadar 70'de bekler mi indirmesi yoksa bilgisayarı kapadığımda gider mi?

İsterseniz 1 hafta bekleyin, hep kaldığınız yerden devam edersiniz.

Başlıkta anlatamadım ama Superbox kullanıyorum. Kotalı olduğu için indirirken internet bitti indirme 70'de kaldı. Yarın yenilenecek internet yarına kadar 70'de bekler mi indirmesi yoksa bilgisayarı kapadığımda gider mi?

Yarına kadar bekler. Steam 1 hafta sonra siliyor diye biliyorum. 1 hafta bekletmediğin sürece sorun olmaz.

İsterseniz 1 hafta bekleyin, hep kaldığınız yerden devam edersiniz.
Hep değil hocam. Bir süre sonra siliyor ve baştan başlatıyor. Bizzat kendim yaşadım.

Yarına kadar bekler. Steam 1 hafta sonra siliyor diye biliyorum. 1 hafta bekletmediğin sürece sorun olmaz.

Hep değil hocam. Bir süre sonra siliyor ve baştan başlatıyor. Bizzat kendim yaşadım.
Tamamdır hocam, bende öğrenmiş oldum. En azından arkadaşın interneti gelene kadar bekler.

Kaldığı yerden devam eder indirmeyi duraklatmak gibi düşün.
Tabii dosya doğrulaması yaparsan onun hiç durmaması gerekiyor.

Geri
Yukarı