Steam indirmeyi yeniden başlatıyor

Nefe

Hectopat
Arkadaşlar dün geceye kadar Ring of Elysium indirdim saat 7 gibi falan başladı indirme. Bilgisayarı bir açtım yeniden başlıyor. İndirmeyen her konuya baktım ama çözüm yok, var mı bulan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diskinizin uyku süresi nedir ? Güç planında sabit diskin kullanılmadığı zaman uykuya geçme süresini 4-5 saat civarına ayarlarsanız disk uykuya geçmez.

Arkadaşlar dün geceye kadar Ring of Elysium indirdim saat 7 gibi falan başladı indirme. Bilgisayarı bir açtım yeniden başlıyor. İndirmeyen her konuya baktım ama çözüm yok, var mı bulan?
Aynı oyunu indirirken bende de oldu. Sanırım 5-6 GB inmişti. Sonra indirmeyi duraklatmıştım galiba. Bilgisayarı kapatmıştım. Tekrar açtığımda yeniden başladı. Birkaç gün önce oldu bende.

Maalesef bazı oyunlarda bu tür saçmalıklar yaşanıyor. Bu güne kadar R6, Payday 2 ve bir kaç oyunda daha bu sorunu yaşadım. Gece uyuyacağımda önce indirmeyi durdurup sonra Steam'den çıkış yapıyorum, son olarak PC'yi kapatıyorum. Ertesi gün bilgisayarı açıp Steam'e girdiğim zaman hepsi uçup gitmiş oluyor. Tahminim şu yönde; Bazı oyunlar indirme veya güncelleme yaparken tek parça halinde iniyor, indirmeyi duraklatıp sistemi yeniden başlattığımızda hepsi uçup gidiyor.

Ring of elysium'u kuzenimin interneti çok iyi diye 2-3 saatte indirdik hatta o sırada kardeşim fişi çekip kaçtı ama böyle bir sorunla karşılaşmadık.Cs dede bu sorun var güncelleme gelince 18 gb indirmeye çalışıyor 1 haftadır cs oynamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı