Steam indirmeyi tekrar başlatıyor

Pigasor

Hectopat
Süper Moderatör
Yer
Esenyurt/İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dizüstü: AMD Ryzen 7 7840HS-RTX4050-2x8 5600 MHz 16 GB RAM-SK Hynix 1 TB SSD 7/3 GB
Masaüstü: AMD Ryzen 3 3200G-Gigabyte A320M-S2H-GeIL 2x8 3200 MHz RAM-GeIL 256 GB SSD 550/490 MB
Arkadaşlar selamlar. Geçenki indirimde Steam'den Ark oyununu almıştım. İndirmeye başladım, en son 22 GB civarındaydı (oyunun indirmesi ise 38.7 GB). Bugün PC'yi açtığımda indirmeyi devam et butonuna bastım fakat yeterli depolama alanı yok hatası verdi. İndirme ise 0 byte olarak gözüküyor. Steam "downloading" klasörüne baktığımda yaklaşık 100 GB bir dosya olduğunu görüyorum. Bu sorunu nasıl çözerim? Şimdiden teşekkürler.

1622789450774.png

1622789468539.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar açık kalsa ne olur ki?
Konu ile ilgisi yok. Böyle bir sistem var. Duraklatırsın ve istediğin zaman açarsın kaldığı yerden devam eder. :)
Konu sahibi belki bilgşsayarı tek başına kullanmıyor. Belki internet yavaşladığı için evin diğer üyeleri interneti kullanamıyor. Belki uyurken ses yapıyor sistem rahatsız olıyor...
Bilemeyiz. Böyle bir özellik var ve kullanmak istedi diye suçlu mu oldu şimdi? :)

Konu ile ilgisi yok. Böyle bir sistem var. Duraklatırsın ve istediğin zaman açarsın kaldığı yerden devam eder. :)
konu sahibi belki bilgşsayarı tek başına kullanmıyor. Belki internet yavaşladı için evin diğer üyeleri interneti kullanamıyor. Belki uyurken ses yapıyor sistem rahatsız olıyor...
Bilemeyiz. Böyle bir özellik var ve kullanmak istedi diye suçlu mu oldu şimdi? :)

İndirme açık kaldı ve kapattı muhtemelen bu yüzden olduğunu düşünüyorum. :)

İndirme açık kaldı ve kapattı muhtemelen bu yüzden olduğunu düşünüyorum. :)
Hocam benim alışkanlığım bu. Her zaman gece PC'yi kapatırım. Açık kalmasına gerek yok.

Aynen öyle.
Attığım konuyu incelediniz mi? Konu sahibi çözüm yolu göstermiş.
Şu an onu yapıyorum. Attığınız için teşekkürler. Sorunum çözülürse "çözüldü" olarak işaretleyeceğim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı