Steam internet bağlantısı yok hatası

UpgradeNeed

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Steam'de kütüphane de indirme sekmesinde güncellemeleri yapmaya çalışıyorum ama indireceğim içeriğin yanındaki indirme imgesine tıklayınca "internet bağlantısı yok" hatası alıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden vakit ayıran arkadaşlara teşekkür ederim.

Söylenilecek ilk şeyi söylemekten başka elimizde bir şey yok: İnternet bağlantınızı kontrol edin :D ya da DNS'inizi ve VPN'inizi kontrol edin.

Ben kendi çözümümü sizlere yolluyorum.

Bugün başıma geldi. Steam-Ayarlar-İndirmeler-Kütüphane Klasörleri-Klasörü Onar ve yeniden başlatılacak. Böyle çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun internet ile alakası nedir?

Hocam Steam beni yönlendirdi beni yardım sayfasına oradan buldum işime de yaradı. Normalde FIFA 21 indiriyordum inmiyordu falan bu işlem sayesinde düzeldi. İnternetle bağlantısı var mı? Yok mu bilemeyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam steam beni yönlendirdi beni yardım sayfasına oradan buldum işime de yaradı.
Yardım sayfasında nereye yönlendirdiğini söylemediniz birde benim için işe yaradı diyorsunuz. Sizin sorununuz farklı, burdaki sorun farklı. Konu ile alakalı yazın lütfen. İnternet bağlantısının olmamasıyla sizin kütüphanenizin sıkıntılı olmasının bir alakası yok.

İyi akşamlar. Steam'de kütüphane de indirme sekmesinde güncellemeleri yapmaya çalışıyorum ama indireceğim içeriğin yanındaki indirme imgesine tıklayınca "internet bağlantısı yok" hatası alıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden vakit ayıran arkadaşlara teşekkür ederim.
Acaba sorunu çözdün mü bana da aynısı oldu ?

Yardım sayfasında nereye yönlendirdiğini söylemediniz birde benim için işe yaradı diyorsunuz. Sizin sorununuz farklı, burdaki sorun farklı. Konu ile alakalı yazın lütfen. İnternet bağlantısının olmamasıyla sizin kütüphanenizin sıkıntılı olmasının bir alakası yok.

Sonuç olarak aynı hatayı almışlar güzel kardeşim. Sorun Steam'de, kullanıcıların internetinde değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı