Steam Inventory Helper güvenilir mi?

PaX88

Centipat
Daha fazla  
Steam inventory helper güvenilir midir? Hesabıma bir şey olur mu? Araştırdım herkesin hesapları çalınmış, itemleri satılmış. Doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak hatırlamıyorum ama 3 senedir kullanıyorum bir problem olmadi hatta bir tanidigim var adamin envanterinde neredeyse 100k gibi itemlar vardi çeşitli oyunlarda onunda sıkıntı yasadigini gormedim eger guard var kafana takma.

Tam olarak hatırlamıyorum ama 3 senedir kullanıyorum bir problem olmadi hatta bir tanidigim var adamin envanterinde neredeyse 100k gibi itemlar vardi çeşitli oyunlarda onunda sıkıntı yasadigini gormedim eger guard var kafana takma.
Guard bi işe yaramıyor emin olabilirsin uzun bi zamandır bende kullanıyordum uygulamayı başıma gelince anladım kesinlikle güvenilir değil kullanmanızı desteklemiyorum. Aşağı görseli bıraktım bakabilirsiniz

Dosya Ekleri

• Screenshot 2023-03-21 205459.png
    Screenshot 2023-03-21 205459.png
    146,1 KB · Görüntüleme: 241
Guard bi işe yaramıyor emin olabilirsin uzun bi zamandır bende kullanıyordum uygulamayı başıma gelince anladım kesinlikle güvenilir değil kullanmanızı desteklemiyorum. Aşağı görseli bıraktım bakabilirsiniz
Steam Inventory Helper yüzünden olduğunu neden düşünüyorsun? Ve bunun için bir delilin var mı? Paylaşırsan sevinirim.

Steam ınventory helper yüzünden olduğunu neden düşünüyorsun? Ve bunun için bir delilin var mı? Paylaşırsan sevinirim.

https://steamcommunity.com/app/570/discussions/0/1496741765123012101/ 2017 de açılmış Steam üzerinde olan konuya bakabilirsin kendi üzerimde delilim yok fakat olayın gerçekleştiği gün Google inventory helperi kendiliğinden devre dışı bırakmıştı ki tüm arkadaşlarımda da devre dışı bırakılmıştı devre dışı bırakılma sebebi güvenlik ihlali diye belirtilmişti.

Geri
Yukarı