Çözüldü Steam istek listesi buga girdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burak_Toprak

Decapat
Makaleler
3
Yer
Lingshan Island
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core i7-13700KF 3.40GHz
Ekran Kartı: MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO 12GB
Ram: Kingston Fury Beast KF436C18BBK2/32 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz
Anakart: MSI PRO B660M-B DDR4 Intel B660 Soket 1700 DDR4 4600
Ssd: Kingston NV2 SNV2S/2000G 2TB 3500/2800MB/s
Selam Steam istek listemde. Hiçbir oyun olmamasına rağmen. Sayı yazıyor bunu nasıl düzeltebilirim? Steam destekte bununla ilgili bir bölüm. Bulamadım bulabilirseniz. Sevinirim.

Screenshot_3.png

Screenshot_1.png

En azından 3'ten 2'ye indi. Bu da bir şey hani :D

Demek ki istek listesinde bir şeyler var fakat görünmüyorlar. Bunun da bir çözümü vardır illaki.

Aynen hocam 3'ten kurtuldum yine de :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanirim oyunlarinizi ücüncü sahislara gizlemissiniz. Sakincasi yoksa herkese acik yapar misiniz? Istek listesi varsa bizde görünecek mi diye merak ettim.

Tamam hocam herkese açık yapayım Burak toprak diye aratırsan Crysis fotolu ilk çıkan benimdir.

Bende de bir şey görünmüyor maalesef.
neyse sıkıntı yok hocam canınız sağolsun yardımların için sağol ilk mesajini çözüm olarak işaretleyeyim gelecek arkadaşlara yardımcı olmuş oluruz

Belki daha önceden Steam'den kaldırılan oyunları istek listesine eklemiş olabilirsiniz. Bir de tarayıcıdan hesabınıza girip göz atın bakalım.

Tamam hocam bakayım yine.

Zamanında bende de olmuştu, sebebi o istek listesindeki ürünlerin mağazadan kalkması.

Şu konudaki çözüm ile halledebilirsin;

İşine yararsa çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Çok sağ ol dostum işe yaradı hem sana hem de @reptile hocama çok teşekkür ediyorum.

Screenshot_1.png

Yeni konular

Geri
Yukarı