Steam Kanıt için Eski CD Keyi İstiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Orasını bilemeyeceğim. Ben sakladım mesela. 13 sene önce aldığım oyunun fişi bile kutunun içinde duruyor.
saçmalıktan başka bir şey değil 20 yıl boyunca kim neyi saklamış ? 0dan doğan bebek reşit oluyor 20 sene içerisinde :D

Neden evirip çevirip aynı konuyu tartışıyoruz? Hesabı geri almak istiyorsanız mecbur vereceksiniz. Başka türlü geri alabiliyorsanız buyurun alın.

Komedi programına katılmanı öneririm güzel gelir elde edebilirsin. 😉

Kendiniz yazmışsınız milyarlar harcadığım hesabımdan oldum diye. Bu bizi neden ilgilendirsin? Milyarlar harcadığınızı iddia ettiğiniz hesap bu kadar önemliyse gereken bilgileri bir şekilde sunabilmeniz lazım.

Destek ekibi sizden bu bilgileri talep ediyorsa vereceksiniz. Vermediğiniz sürece açmama hakkına sahipler.

Ben de zamanında Blizzard hesabının tüm bilgilerine sahiptim, fakat kimlik kartının resmini gördermediğim için hesabımdaki iki adımlı doğrulamayı kaldırmadılar. Doğrulama sistemi yüzünden hesaba giriş yapamıyordum, çünkü telefonu formatlamıştım.

Sonuç olarak paşa paşa kimlik kartının kopyasını göndermek zorunda kaldım ve doğrulama sistemi kaldırıldı.

Mağdur olan sizsiniz. Bu mantalite ile daha çok mağdur olacaksınız. Şimdiden söyleyeyim de, daha sonra tekrar üzülmeyin.

Steam sözleşmesi'ni de okumayı unutmayın. Her şirketin kendine göre bir kuralı var. Ya uyacaksınız, ya da kullanmayacaksınız. Bu kadar basit.

Blizzard hesabınla'da 2003 yılında kurulmuş o dönemin kalitesindeki Steam hesabını kıyaslaştırman garibime gitti. İkisi aynı şey değil 13 yıllık anahtarını saklamandan bahsetmişsin tamam sakla saklamasınada buraya gelip yorum atman bile bayağı boş olmuş insanlar bir çözümü var mı yok mu diye gruplara bakıyorlar konu açıyorlar. Senin saçma hikayelerini ve savunmalarını dinlemek için değil. Ayrıca kimsenin hangi platformu kullanıcağınada karışamazsın bende 10 yıldır Steam kullanan biriyim ve bu zamana kadar ona denk bir program çıkmadı Epic Games var mesela ama Steam'in vermiş olduğu hiss hazz bir başka insanlar ne yapsınlar oyunmu oynamasınlar? Güzel hesap sahibi olmak suç sayılmamalı buradaki insanların kimseye zararları yok bizler oyuncuyuz. Ama bu yazdığım lafların hepsi boşa yorumlarını az çok okudum ve senden çıkardığım sonuç şu= sürekli aynı şeyleri demeye devam edecek birisisin. Boşsun kısaca.

@reptile ayrıca savunduğun ve hakkında eleştiri yapmış olduğun şeyi yaşamadan bilme gibi bir imkanında yok çok da üstüne gitmeyeceğim o yüzden seninde hesabın aynı neden patlamış olsa ve Key'in kayıp olmuş olsa ki normal olarak 17 yıllık bir anahtar söz konusu her neyse. Steam desteğe ne kadar fatura atarsan at ilk mailini atarsan at sana verecekleri cevap şu olacak ya 17 yıl önceki anahtarını yollarsın ya da hesabını açmayız ve sen yazmaya devam edeceksin normal olarak desteğe hesabının açılması için ne bileyim faturaları atıcaksın. İlk maili atıcaksın ve destek şu anki fotoğrafını paylaşmış olduğum şey gibi sana 1 ay mute atacak ve sesini dahii çıkaramicaksın. Umarım az çok anlamışsındır problemin nasıl bir şey olduğunu kendin yaşamış gibi farz et ve düşün ne kadar hissetmeye çalışsanda yaşamadan bilemeyeceğin bir şey bu çok kötü bir durum o yüzden gelip burada kendine düşman edinme.

Dosya Ekleri

• Screenshot_66.png
    Screenshot_66.png
    91,8 KB · Görüntüleme: 96
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı