Steam kart düşmüyor

Aslında oynadığımı söyleyemem eminim Idle Master adlı programı biliyorsunuzdur. O programla 14 tane oyunu oynuyorum ama 16 Bit Trader adındaki oyun 5 saat olmasına rağmen 3 kart hakkı var ama düşmüyor.

Aynısı bana da oldu. 47 Kuruşluk bir oyun var açık bıraktım 1.5 saat oldu 1 kart bile düşmedi. Normalde 1.5 saate bütün kartların düşmesi lazımdı.

Bugüne kadar açık bırakıpta kart düşmedi, kart oyunda ilerledikçe düiüyor bana, ayrıca tüm kartlar düşmez yarısı düşer diğer yarısınıda pazardan alırsınız.

5 dolarlık harcama yapmanız lazım yoksa düşmez :)

Aldığınız oyunda bu ibare mevcutsa "Steam Koleksiyon Kartları" Steam'in size tanıdığı hak kadar kart düşer, kalan kartları ya satın alacaksınız ya da takas yoluyla tamamlayacaksınız.
stm.JPG

Rozetler kısmına girdiğinizde göreceksiniz hangi oyundan kaç tane kart düşürebileceğinizi.
stm1.JPG

Aslında oynadığımı söyleyemem eminim Idle Master adlı programı biliyorsunuzdur. O programla 14 tane oyunu oynuyorum ama 16 Bit Trader adındaki oyun 5 saat olmasına rağmen 3 kart hakkı var ama düşmüyor.

Aynısı bana da oldu. 47 Kuruşluk bir oyun var açık bıraktım 1.5 saat oldu 1 kart bile düşmedi. Normalde 1.5 saate bütün kartların düşmesi lazımdı.

IdleMaster artık çok iyi çalışmıyor. Sebebi ise Valve'ın önünü kesmiş olması. Ek olarak ise artık kendisi VAC Ban sebebi. Mümkünse kullanmayı bırakın derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı