Steam Kart Düşürmek İçin Uygulama Önerisi

Gördüğüm kadarıyla ASF Idle Master'dan daha uzun sürede düşürüyor. Fakat ASF çok hesapta kullanılabiliyor. Ben Idle Master yanlısıym. Onun dışında telefonda Idle Daddy uygulaması da iyi bir alternatif.

Şimdi problemim şu yan hesapta kart kasmam lazım ama iddle Master'da çerezler geçersiz diyor ve hata veriyor. 3. bir çerez lazım giriş yapmam için 'steamMachineAuth' çerezi. Oda tarayıcıda gözükmüyor. Dolayısı ile hesaba giriş yapamıyorum aile paylaşımı açarsamda girişle ilgili sıkıntılar yaşandığını okumuştum velevki bir şekilde sıkıntı yaşamadan aile paylaşımı yaptım yan hesaptan asıl hesabıma. Bu durumda asıl hesaptan giriş yaptığımda kartlar düşer mi?

Aslında.

Arch'i Steam Farm'i beğenmedim. Steam şifremi niye gireyim ki kart kasmak için. Idle Master'de şifre istemiyor. Önerim Idle Master.

Aslında güvenlik şüphelerin varsa 2FA açıp şifreni yazmak daha mantıklı. Neden dersen dersen, diğer türlü direk oturum açılmış şekilde çerez veriyorsun giriş için 2FA'ya bile gerek duymuyor. 2FA'yı aşmış oluyor. Ve şifreni değiştirmek yetmiyor çünkü çerezleri vermiş oluyorsun. Ama ben iddle Master'dan sorun yaşayan görmedim tabii.

Şimdi problemim şu yan hesapta kart kasmam lazım ama iddle Master'da çerezler geçersiz diyor ve hata veriyor. 3. bir çerez lazım giriş yapmam için 'steamMachineAuth' çerezi. Oda tarayıcıda gözükmüyor. Dolayısı ile hesaba giriş yapamıyorum aile paylaşımı açarsamda girişle ilgili sıkıntılar yaşandığını okumuştum velevki bir şekilde sıkıntı yaşamadan aile paylaşımı yaptım yan hesaptan asıl hesabıma. Bu durumda asıl hesaptan giriş yaptığımda kartlar düşer mi?
O kısma da aynı şekilde steamLoginSecure'daki kodu yapıştırın.

O kısma da aynı şekilde steamloginsecure'daki kodu yapıştırın.

Aynı hatayı alıyorum maalesef. Hesaba giriş yapmış gibi görünüyor ama hata veriyor ve giriş yapmıyor. Bu sayfada kalıyor.
Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı