Steam Kart Düşürmek İçin Uygulama Önerisi

Frstghost

Hectopat
Makaleler
2
Steam oyunlarindan kart düşürmek için hangi uygulamayi kullaniyorsunuz veya tavsiye edersiniz? Kullanması kolay/rahat olan bir tane söyleyebilir misiniz?

Idle Master en iyisi ben kulandım ayrıca ban sebebi falan da değil ben yine garanti olsun diye görünmeze almıştım steam den ama ban sebebi değil

Idle Master tabii ki.

Idle Master kullanarak. Nasıl kullanılıcağı ile ilgili link : Rehber: Idle Master Kullanımı ve Hızlı Kart Düşürme

Idle Master en iyisi ben kulandım ayrıca ban sebebi falan da değil ben yine garanti olsun diye görünmeze almıştım steam den ama ban sebebi değil
Archi Steam Farm varmış daha kolay gözüküyor, bunu deneyeniz oldu mu?

Idle Master kullanmak yerine telefona Idle Daddy indirerek kart düşürebilirsiniz. Hem çok az şarj yiyor hem de kapanma gibi bir derdi yok arka plan uygulamalarına alıp 7/24 çalıştırabilirsiniz.

Archi Steam Farm varmış daha kolay gözüküyor, bunu deneyeniz oldu mu?
İkisini de denedim. Archi Steam Farm daha mantıklı. Steam kapalıyken de kasabiliyorsunuz kartları. Hem de daha basit bir uygulama.
kara liste nasil yapiliyor? Kara liste yapmak gerek mi yormu?
Gerek yok diye düşünüyorum. CS:GO dahil bazı Valve oyunlarında daha kullandım ikisini de. Bir sorun çıkmıyor. Bu zamana kadar kart kasmaktan ban yiyeni de görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı