Steam kart düşürücü program önerisi

Eki Görüntüle 1763705
Daha önce kullandığımda böyle bir giriş ekranı yoktu. Id ve şifre istiyordu. Şimdi farklı şeyler istiyor bunlar nedir? Ne yazacağım buraya?
Şimdi söyleyeceğim şeyleri asla göstermemeniz lazım tek tek yazacağım daha iyi olur öncelikle google üzerinden steame girin ordan da hesabınıza girin. F12'ye basın ya da bir yere sağ tık yapıp incele diyin. Üst taraftan uygulama'yı bulun :
1683043548897.png

Sol'da sekmeler çıkacak çerezleri seçin. Sağda sessionid felan istediği 3 değeride bulun değerlerini kopyalayıp uygulamaya yapıştırmayı deneyin.

Idle Master bence çok daha iyi. Idle Daddy durduk yere hesaptan çıkıyor.

Şimdi söyleyeceğim şeyleri asla göstermemeniz lazım tek tek yazacağım daha iyi olur öncelikle google üzerinden steame girin ordan da hesabınıza girin. F12'ye basın ya da bir yere sağ tık yapıp incele diyin. Üst taraftan uygulama'yı bulun : Eki Görüntüle 1763716
Sol'da sekmeler çıkacak çerezleri seçin. Sağda sessionid felan istediği 3 değeride bulun değerlerini kopyalayıp uygulamaya yapıştırmayı deneyin.
3. değeri bulamıyorum. Hangi kısımda?

O da orada olması lazım sayfayı yenileyin ya da steam ana sayfasından bulmayı deneyin. Bir de steamparental değil de başka bir isimde daha gözükebilir orada yazıyor zaten bulursun.

Sadece bunlar gözüküyor. Farklı adla gözükebilir diyenlerin yazılarındaki şeylere de baktım o adla bir şey yok. Sizce 3. seçenek bunlardan hangisi?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    4,5 KB · Görüntüleme: 15
Sadece bunlar gözüküyor. Farklı adla gözükebilir diyenlerin yazılarındaki şeylere de baktım o adla bir şey yok. Sizce 3. seçenek bunlardan hangisi?
Parental girmeden bir dene arkadaşıma olduğunda parental girmeyip girebilmişti. Ben parental görmeyince yaptıklarım : Chrome'u kapat aç, steamin farklı sekmelerinde dene bir şekilde gözükecektir.

Geri
Yukarı