Steam kart düşürüp kâr etme gerçek mi?

Var fakat sıkıntılı bir iş, şu açıdan sıkıntılı: piyasa değişiyor, düşen kartları satarak oyunu aldığından daha fazla para alma ihtimalin zor. Bazı oyunlarda geçerli ve çok fazla da kâr elde edemeyeceğini düşünüyorum. Zup oyunlarına bir bak, genelde onları kullanıyorlar...

Zup 8 ve Zup S oyunları kesinlikle kar ettiriyor, mobilde Idle Daddy, PC'de Idle Master kullanabilirsiniz, CSGO oyununda kullanmayın ban yeme riski var, ayrıca dediğim oyunlar indirim fiyatı için geçerli.

Zup 8 ve Zup S oyunları kesinlikle kar ettiriyor, mobilde Idle Daddy, PC'de Idle Master kullanabilirsiniz, CSGO oyununda kullanmayın ban yeme riski var, ayrıca dediğim oyunlar indirim fiyatı için geçerli.
Sadece CS:GO değil bildiğim kadarıyla VAC koruması olan tüm oyunlarda ban yeme riski var. Ama o oyunları kara listeye alırsa sorun olmaz.

Pazar üzerinde oyunların isimlerini aratarak en pahalı kartları olanları satın alın. Ayrıca zup oyunları oynanabilir, eğlenceli bulmaca oyunlarıdır. Profilinizi özelleştirmek adına bir çok harf ve şekil içeren başarıma sahip, Steam achievement manager ile 1snde açabilirsiniz tüm başarımları. Ben boş zamanlarımda kafa dağıtmak için oynuyorum. Dediğim gibi Zup 8, Zup S oyunları kesinlikle kar ettiriyor.
Tüm seriyi alsam kâr eder miyim? Ve bu oyunlar zevkli mi boş zamanlarda oynanır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı