Steam kâr etme metodları

Isabelle

Hectopat
Yer
CRM
Kolay yoldan milyarder olmak isteyen arkadaşlar için süper bir rehber olucak. Öncelikle bu metodlar belirli bir bütçe gerektirmekte lafı uzatmadan başlayalım.

• Rozet İşleme Metodu
Steam topluluk mağazasından bulacağınız pahalı(satın alanının olması önemli) arkaplan ve emote'ların oyunlarının rozetlerini işlemek. SteamCardExchange sitesinde rozetlerin fiyatlarını görebilirsiniz ve background top list'e tıklayarak en güzel, en pahalı arkaplanları bulup oradan bulduğunuz rozetleri işleyebilirsiniz. Bu metod için size bir kaç işleyebileceğiniz rozet önereceğim. Bu metod gerçekten aşırı riskli örneğin ben 50€ ile başladığım serüvenimi 1000€ ile noktalayabilecekken aç gözlülük yapıp kârımı 500€'ya düşürmüştüm. Cumartesi günü özel bir rozet atıcam yorum olarak gerçekten büyük risk ve büyük kazanç orayı beklemenizi tavsiye ederim.

Zen Garden rozeti en son 8₺ civarıydı çıkabilecek arkaplan 50₺ civarı genelde gün içinde arkaplanı satmış oluyorsunuz.

Blood Code rozeti en son 8₺ civarıydı çıkabilecek arkaplan 43₺-60₺ arası gidip geliyor ve 1 2 gün içinde kesin olarak satmış oluyorsunuz.

SteamCardExchange sitesinde gezip daha fazla rozet bulabilirsiniz. Ayın 4.de pahalı ama büyük kâr getirecek bir rozet atıcam onu işlerseniz büyük risk büyük kazanç elde edebilirsiniz.

• CS:GO Turnuva Yatırımcılığı
Yılda bir olan turnuvalar(bu sene malesef olmayacak) sticker kapsülü ve izleyici biletleri getirmekte onlar ile büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Örneğin Berlin 2019 Efsaneleri İmza Kapsülü turnuva bitince bu tarz kapsüller 1 2 haftalığına 0.95₺'ye satışta kalıyor 1000 adet veya daha fazla aldıgınızda gerçekten kârınız çok büyük sayılara ulaşıyor. İzleyici bileti taktiği çok daha fazla beklemeniz gerekiyor ve daha az getirisi var bence o yüzden onu yapmanızı önermiyorum.

• Steam Topluluk Pazarı Akbaba Takiği
Bu taktik gayet basit işlemekte ama sabır gerektirmekte. Örneğin 50₺ lik bi arkaplan'a 30₺'ye satın alma siparişi oluşturuyorsunuz sonra steam bakiyenizi 30₺ nin altına düşürüyorsunuz arkaplanını ucuza satmak isteyen kişi 30₺'ye koydugu zaman sizin siparişiniz ortadan kalkıyor adamın arkaplanı 30₺'den satışta kalıyor o adam zaten arkaplan'ı satmayı kafaya koydugu için sonraki düşük siparişe satmaya çalışıcak sizde arkadaşınıza 20₺ civarına sipariş oluşturtun.

• İnternet Sitesi Üzerinden Uygun Fiyattan Skin Alma
Bu metod bir çok kişi tarafından uygulanan bir taktik olayı çok basit. Bynogame gibi internet sitelerinde %30 uyguna satılan skinler var onları almanızı tavsiye ederim. Mesela 1000₺ lik skinleri 700₺'ye hatta 600₺'ye bile satanları gördüm onları alıp steam mağazasında 800 900'e satıp bakiye'ye dönüştürebilirsiniz.

• Steam Cüzdanınızı Nakite Dönüştürme
Bunun için bir sürü metod var fakat hepsinde belli bir kesinti yapmak zorundasınız. Benim önerdiğim taktik bir arkadaşınızın oyun ihtiyacını siz karşılayın o da size parasını versin iban üzerinden.

• Bussines Tour Oyunu ile Kâr Etme Metodu
Oyunda her ay oluşan investor pass diye bir pass var. Bazen 1000 level Bazen 100 bazen 500 seviyelerine göre otomatik ayarlanıyor. Bu pass'in 2 versiyonu var. Bedava olan ve paralı olan. Bedava olan versiyonunda pek bir şey yok max kârınız ayda 20 30₺ lik ürünler olabilir şansınıza ve oynadıgınız süreye göre. Bu oyunda Günlük 3 bedava ticket almaktasınız investor pass turnuvasında oynayabilmek için biri otomatik olarak verilmekte diğeri topluluk pazarında satılan kutulardan 5 tane alıp onları bilet'e dönüştürme diğeri ise mobil versiyonunda reklam izleyip aldıgınız bilet 35₺ ye paralı pass alıp günlük 3 ticket ile kasarsanız ve şanslı olursanız gerçekten büyük kâr'a ulaşabilirsiniz. Daha fazla yatırayım daha fazla kazanayım derseniz 240₺ ile pass'i fulleyebilir ve büyük ödüllerin hepsini alabilirsiniz.(Ortalama 1000 1500₺ civarı satılıyor sabırlı olursanız) 39$'a özel teklifli altın alırsanız 20 altın ile turnuvaya gire gire 56 saat civarında bütün altınınızı bitirmiş oluyorsunuz ve büyük ihtimal pass'te fullenmiş oluyor. Size tavsiyem 240₺'lik versiyonunu yapmanız.

• Steam'den Kalkmış Rozetleri İşlemek
Steam Takas Grubu'nda Steam'den kalkmış rozetlerin kartlarını set halinde satan satıcalarla karşılaşacaksınız o rozetleri almanızı ve işlemenizi öneririm gerçekten büyük kazanç elde ettiriyorlar örnek olarak 3 rozet verebilirim.

Omega One Voice Kasumi arkaplanı ortalama 15 cevher çuvalına satılmakta.

Turret Terminator Planet Space kendisi benim favori arkaplanım ortalama 20 cevher çuvalına satılmakta.

Ivan vs Nazi Zombies USSR arkaplanı ortalama 10 cevher çuvalına satılmakta.

• Leş Yiyici Taktiği
Steam Kart Takas Grubu'nda CSGO/TF2 keylerini ucuza alıp az pahalıya satabilirsiniz. Örneğin fiyatları tam hatırlamasamda örnekler ile açıklayacağım. Bir TF2 anahtarı 5350 cevher diyelim bazı insanlar anlık satıcı oldukları için 5000 cevhere filan satıyor onları 3 4 gün kovalarsanız 20 30 key toplayabilirsiniz daha sonrasında post oluşturup 5200e veya 5300e satıyorum diyip post oluşturabilirsiniz. Takas linkinizi açtıgınız post'a eklemeyi unutmayın.

Rehber burada son bulmuştur. Sonuna kadar okuduğunuz ve milyarder olduğunuz için teşekkür ederim.

• Steam Cüzdanınızı Nakite Dönüştürme
Bunun için bir sürü metod var fakat hepsinde belli bir kesinti yapmak zorundasınız. Benim önerdiğim taktik bir arkadaşınızın oyun ihtiyacını siz karşılayın o da size parasını versin iban üzerinden.
Bu adımda takıldım, 350TL bakiye boş duruyor. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı