Steam Steam kart üzerinden kâr ettiren oyunlar hala mantıklı mı?

Mantıklı ama Idle Master ile hiç oyuna girmeden yapıyorsan. Ben şahsen dün Idle Master ile 2 saat içinde 60 kart düşündüm o sırada video izliyordum onları sattım elime 50 lira geçti mesela. Ben öneriyorum ama Idle Master ile.
Hocam oyunları bizimle de paylaşırsanız güzel olabilir🙂.

Hayır yanlış biliyorsunuz. Her level atladığınız zaman 1 adet "eşya", her hafta 1 adet "kasa" ve şansa bağlı olarak "eşya" düşme şansı vardır.

Her hafta kasa düşme olasılığı çok yüksekken eşya düşme olasılığı çok düşüktür.
Level'e göre düştüğünü, düşünmemiştim bakacağım.

Level'e göre düştüğünü, düşünmemiştim bakacağım.

Mesela fark etmiş olabilirsiniz her level atlamanızda grafiti daha fazla düşüyordur çünkü kendi içerisinde de grafitinin düşme olasılığı daha fazla. Sonra skin düşme olasılığı daha fazla ve sonrasında kasa olarak devam ediyor.

Mesela fark etmiş olabilirsiniz her level atlamanızda grafiti daha fazla düşüyordur çünkü kendi içerisinde de grafitinin düşme olasılığı daha fazla. Sonra skin düşme olasılığı daha fazla ve sonrasında kasa olarak devam ediyor.
Genel olarak bana Grafiti ve Kasa daha çok düşüyor. Level kısmına hiç dikkat etmemiştim.

Mantıklı ama Idle Master ile hiç oyuna girmeden yapıyorsan. Ben şahsen dün Idle Master ile 2 saat içinde 60 kart düşündüm o sırada video izliyordum onları sattım elime 50 lira geçti mesela. Ben öneriyorum ama Idle Master ile.

Hangi oyunları alayım her türlü 0.60 kuruşluk oyunları alsam yeter mi?

0.60 kuruşluk oyunların hepsini alsam net kar elde ederim değil mi, Steam inventory helper ile 0.01 Auto selling ile satıyorum mantıklı mıdır?

Mantıklı fakat indirim günlerini beklemelisin bir de kaar ettiren oyunları.

O oyunlar nedir?

Evet hala mantıklı. Bir de son cümleyi anlamadım anlatır mısınız? TYT paragraf sorusu gibi olmuş.

Bazı sitelerde oyunun kartlarını açıp fiyatlarına bakıyorum ve uğraştırıyor, bu sebepten değer mi bilmiyorum bu kart işini yapmak ya da ben çözemedim bu işi, bazıları 2 saate hemencik katlıyor ben yapamıyorum. Son cümle ise başka bir şey ile ilgilenip mi para katlasam diye düşündüm Steam'den ama CS:GO geliyor tek aklıma ve CS:GO'da riskli.

Son düzenleme:
Hangi oyunları alayım her türlü 0.60 kuruşluk oyunları alsam yeter mi?

0.60 kuruşluk oyunların hepsini alsam net kar elde ederim değil mi, Steam inventory helper ile 0.01 Auto selling ile satıyorum mantıklı mıdır?

O oyunlar nedir?

Bazı sitelerde oyunun kartlarını açıp fiyatlarına bakıyorum ve uğraştırıyor, bu sebepten değer mi bilmiyorum bu kart işini yapmak ya da ben çözemedim bu işi, bazıları 2 saate hemencik katlıyor ben yapamıyorum. Son cümle ise başka bir şey ile ilgilenip mi para katlasam diye düşündüm Steam'den ama CS:GO geliyor tek aklıma ve CS:GO'da riskli.

https://steamcommunity.com/profiles/76561199390077899/ hocam profilimden alabilirsin indirimde değilse alma.

Eğer kart düşürerek para kazanmak istiyorsanız araştırmaktan başka çare yok. Çünkü kart fiyatları çok değişiyor. Mesela dün oyun aldım en ucuz kartı 50 kuruştu şuan kartlar 30 kuruşa düşmüş. Onun için önceliğiniz en düşük fiyatlı oyunları almak olsun. Sonra kartları tutun belirli fiyatın üstüne gelince satın. Ek olarak kartlarda asıl kârı parlak kartlardan yaparsınız. Önemli olan parlak kart düşürmek. O yüzden olabildiğince çok oyun almalısınız. Yani zarar etmediğiniz oyun parlak kart düşürme ihtimali olduğu için kâr durumuna geçiriyor.

CS:GO almak da mantıklı ama onun da belirli sınırı var. Her oyun %50 ihtimal yok aslında. Uzun süre oynamadığınızda, level atladığınızda item düşme olasılığı artıyor o kadar. Geçen gün 40 TL kasa düşürdüm mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı