Steam kartı düşürme uygulamaları güvenilir mi?

Hocam senin aklına sanırım Steam'den banlanma kısmı takıldı da dolandırıcılar bile kolay kolay banlanmıyorken bu uygulama sorun olusturmaz. Banlanan dolandırıcı var mıdır ya da yok mudur bilemiyorum, ben görmedim. Bu uygulama da Steam'den banlatmaz, için rahat olsun.

Hocam senin aklına sanırım Steam'den banlanma kısmı takıldı da dolandırıcılar bile kolay kolay banlanmıyorken bu uygulama sorun olusturmaz. Banlanan dolandırıcı var mıdır ya da yok mudur bilemiyorum, ben görmedim. Bu uygulama da Steam'den banlatmaz, için rahat olsun.

Teşekkür ederim. Sonuçta nereden baksan 100 000 TL üstünde oyun ve eşya var. Yılların emeği var 2012'den bu yana. Hani 3 tane kart için hesabı riske atmadan önce araştırmak istedim.

Kart düşürme programları hiçbir zaman ban sebebi olmadı. Olmayacak da. Tek yaptığı şey kart düşürme hakkınız bulunan oyunlardan otomatik olarak kart düşürmek. Size özel bir avantaj sağlayıp fazladan kart düşürmenize yardımcı olmuyor.

Kara liste olayı ise tamamen hikaye. VAC sisteminin devreye girmesi için oyun dosyalarını değiştirip VAC korumalı sunucuya bağlanmanız gerekiyor. Bu programların ise oyun dosyalarıyla bir alakası yok. Boşuna uğraşmayın yani.

yabancı forumlarda bunun yüzünden banlanan görmüştüm.

Bildiğin yalan atıyorlar. Bu programlardan ötürü yasaklama alma ihtimalleri sıfır. Zira yukarıda da dediğim gibi, VAC sisteminin devreye girmesi için oyun dosyalarına müdahale edip ayrıyeten korumalı bir sunucuya bağlanmanız gerekmekte.

Bunların hepsi VAC makalesinde mevcut. Tanımlanabilir hile yazılımı kullanıp korumalı sunucuya bağlanırsan yasaklanırsın diyor. Ne başarım ne de kart düşürme yazılımı yüzünden yasaklanan yok. Bu yüzden yasaklandım diyenler gizli hileciler. Çok yaygın kullanılmasına rağmen sadece birkaç kişinin yasaklanması normal değil çünkü.

Kısacası hile kullanıp hile kullanmadım ayağına yatıyorlar. Programa çamur atıyorlar.

Size söyle birkac örnek vereyim sadece.

Bunu diyenler TeamSpeak, Overwolf, OBS gibi yazilimlardan dolayi yasaklanma aldigini da iddia ediyorlar. VAC forumunda o kadar konuya cevap yazdim, kimse de cikip arkadas ben hile kullandim demiyor. Herkesin bir bahanesi var.

Biraz araştırma yapıp geldim de dediğini mantıklı buldum. Sonuçta oyun dosyalarını değiştirmiyor sadece oynuyor olarak gösteriyor. Klasik hileci ayağıymış kısacası... Teşekkürler, yeni bir şey daha öğrenmiş oldum. @reptile

Size söyle birkac örnek vereyim sadece.

Bunu diyenler TeamSpeak, overwolf, OBS gibi yazilimlardan dolayi yasaklanma aldigini da iddia ediyorlar. VAC forumunda o kadar konuya cevap yazdim, kimse de cikip arkadas ben hile kullandim demiyor. Herkesin bir bahanesi var.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam mobilden olanı nasıl yapılıyor? Telefon uygulaması da varmış.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı