Steam kendi kendine oyun siliyor

Kaaneren

Centipat
Yer
Meksika
Daha fazla  
Steam'i açtığımda Forza Horizon 4'ün kendi kendine silindiğini gördüm. Oyun 80 GB kurtarmanın bir yolu var mı? Ayrıca oyunu Steam Library'de görebiliyorum ama Steam oyunu algılamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öneriler işe yaramadı. Zaten internete de baktım. Sorunun çözümü yeniden indirmek yazıyorlardı.
Sana dünden beri çözümünü 2 defa yazdım. İster yap, ister yapma. Kendiliğinden düzelmeyecek.

Çözüm istiyorsun. Çözümleri uygulamayacaksan neden konu açtın? Tek yapman gereken yükle butonuna tekrar basmak.

Son düzenleme:
Sana dünden beri çözümünü 2 defa yazdım. İster yap, ister yapma. Kendiliğinden düzelmeyecek.

Çözüm istiyorsun. Çözümleri uygulamayacaksan neden konu açtın? Tek yapman gereken yükle butonuna tekrar basmak.
Hocam ben başka bir çözüm var mı anlamında sormuştum yoksa aptal değilim yükle butonuna basarak tekrar yükeleyebilirim sadece tekrar o zahmete girmeden bir çözüm var mı onu merak ettim.

Ben size diyorum ki, yükle butonuna bastığınız zaman oyun dosyaları hızlı bir şekilde doğrulanacak. Bilgisayarınızı güçten kapattığınız için bu hata meydana geliyor. Olan dosyaların varlığını kontrol edicek Steam sadece. İndirme yapmayacak. 5 dakika sürer, taş çatlasa 10 dakika.

Ben size diyorum ki, yükle butonuna bastığınız zaman oyun dosyaları hızlı bir şekilde doğrulanacak. Bilgisayarınızı güçten kapattığınız için bu hata meydana geliyor. Olan dosyaların varlığını kontrol edicek Steam sadece. İndirme yapmayacak. 5 dakika sürer, taş çatlasa 10 dakika.
Hocam baştan yükledi :( .

Yeni konular

Geri
Yukarı