Steam Key almak için site önerisi

FurkanxdTR

Hectopat
Türk Telekom kullanıyorum. Mobil ödeme ile Steam Key almak istiyorum. Uygun fiyatlı, mobil ödemesi olan güvenilir site önerir misiniz? Çoğu site 10TL'lik Key'i 16TL'ye falan satıyor mobil ödeme ile alınca.

Oyunlarucuz.com yardımdan mobil ödeme linki isterseniz verirler. Bir kod gelecek onu yardıma yazın DC'ye değil. Yardım sağ altta.

Hepsiburada. Pardon direk güvenilir Steam Key nereden alınır diye atladım Hepsiburada'da mobil ödeme yok.

Bu siteden, mobil ödemeyle bir çok alışveriş yaptım. Hepsi sorunsuz du.
Türk Telekom kullanıyorum. Mobil ödeme ile Steam Key almak istiyorum. Uygun fiyatlı, mobil ödemesi olan güvenilir site önerir misiniz? Çoğu site 10TL'lik Key'i 16TL'ye falan satıyor mobil ödeme ile alınca.
Mobil ödeme değilde ön ödemeli kart olarak tosla kartı önerebilirim. 1. yılına özel doğrulanmış kartı üzretsiz bir şekilde eve teslim yapıyor veya; Tosla Kart'ını Carrefoursa, Teknosa, D&R mağazalarından, Banabi uygulamasından ve Hepsiburada'dan satın alabilirsin. Steam epin , PS store , Epic Games gibi platformlarda %25 iade yapıyor. ayrıntılı bilgi için :

Son düzenleme:
Mobil ödemelerde hat firması kesinti yaptığı için çoğu sitelerde aynı fiyatta olacaktır.
Site önerisi olarak Bynogame ve Perdigital öneririm. Alternatif olarak ücretsiz bir şekilde Papara Black Card alıp ATM'lerden ücretsiz bir şekilde yükleme yaparakta harcama yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı