Steam keyleri ban sebebi mi?

ErdemTopcu

Kilopat
Yıllardım kullandığım Steam hesabıma oyun almak istiyorum ama fiyat arşa çıkmış.
Steam keyler güvenilir sitelerden alınması durumunda ban riski taşır mı?
Taşımasa dahi ileride Steam, keyleri bu şekilde ucuza getiren kullanıcıları bulup hesabını kapatabilir mi?

Yıllardım kullandığım Steam hesabıma oyun almak istiyorum ama fiyat arşa çıkmış.
Taşımasa dahi ileride Steam, keyleri bu şekilde ucuza getiren kullanıcıları bulup hesabını kapatabilir mi?

Keyler de sorun çıkmıyor hocam ama hesaplarda ban tehlikesi var maalesef.

Hayır.

Hocam neden key kullanmak ban sebebi olsun Steam sana bu hakkı sunuyor zaten.

Yıllardır kullanıyorum herhangi bir yasakla karşılaşmadım. Ek olarak herhangi biri hediye olarak bile sunabilir bu key i neden ban sebebi oluyor

Oyunla birlikte verilen hesaplarda mı?

Evet hocam çoğu site hesap olarak satıyor ve bazıları çalıntı kredi kartı vs. ile alındığı için kart sahibi bankayı arayıp harcama itirazı yaptığında hesaptaki oyun siliniyor ve kısa sürelik ban yiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Oyunla birlikte verilen hesaplarda mı?
Hocam keyleri zaten Steam çıkartıyor, daha doğrusu oyun geliştiricileri Steam'e çıkarttırıyor.. illegal bir durum yok.

Oyunlarla birlikte verilen hesapları ise şiddetle tavsiye etmem, hem yasadışı, hem hesap şifresini değiştirseniz bile uçabilir, hem de etik değil.

Geri
Yukarı