Steam kış indirimi için oyun önerisi

geloynayak

Decapat
Arkadaşlar kış indirimine bir ay kaldı ve ben hangi oyunları alacağımı belirledim ama sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum bana oyun tavsiyesi sunabilir misiniz? Online oyun olursa severim bilgisayarda hikayeli oyun oynamayı sevmiyorum konsolumda daha eğlenceli oluyor neyse almak için planladığım oyunları yazayım:
  • ROCKET LEAGUE
  • PUBG
  • SCUM
  • RAİNBOW 6 SİEGE
  • DİVİNİTY ORİGİNAL SİN
  • PAYDAY 2
  • ETS 2 (Euro Truck Simulator 2)
  • HUMAN FALL FLAT
  • DEAD BY DEATHLİGHT
Bu oyunu çıkar pek sevmezsin ya da şu oyuna da bak bu daha güzel diye önerilerinizi bekliyorum. Blgisayarımın özellikleri: AMD A9 3.6GHz işlemci, RYZEN R5 2.5 GB ekran kartı, 1TB hafıza, 1366.1280 çözünürlük. Markası HP.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kış indirimine bir ay kaldı ve ben hangi oyunları alacağımı belirledim ama sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum bana oyun tavsiyesi sunabilir misiniz? Online oyun olursa severim bilgisayarda hikayeli oyun oynamayı sevmiyorum konsolumda daha eğlenceli oluyor neyse almak için planladığım oyunları yazayım:
  • Rocket League.
  • PUBG
  • SCUM
  • Rainbow 6 Siege.
  • Divinity original sin.
  • Payday 2
  • ETS 2 (Euro Truck Simulator 2)
  • Human: Fall Flat.
  • Dead by deathlight.
Bu oyunu çıkar pek sevmezsin ya da şu oyuna da bak bu daha güzel diye önerilerinizi bekliyorum. Blgisayarımın özellikleri: AMD A9 3.6GHz işlemci, Ryzen R5 2.5 GB ekran kartı, 1TB hafıza, 1366.1280 çözünürlük. Markası HP.

PUBG almana gerek yok ocak ayın da bedava olacak.

Geri
Yukarı