Oyun Steam kış indirimleri başladı

En mantıklısı 3. paket.

3. pakete Elden Ring ekle al diğerleri para israfı.

Hocam, şimdi 4.paketle ilgili bir şey diyeceğim şimdi art arda Call of Duty sıkabilir.
3.paket ise ben olsam bunu alırdım ama bu senin zevkine bağlı. Mesela ben hikaye oyunlarını önde tutarım. Ve bu 3.paket ile ilgili Sekiro zor diye başlamamazlık yapma, dene ama souls oyunlarını ilk defa oynayan için, Sekiro zor gelebilir.1.paket içinde 2 tane Online oyun var arkadaşların da varsa bu paket iy, ama tek başına'da oynarsın. Oxygen Not Included türünü seviyorsan güzel bir oyundur.
Şunu da ekleyem eğer souls oyunlarını oynamak ya da oynayabilirsen Elden Ring'i al bunu neden diyorum çünkü, souls oyunları indirime girmiyor. Ve yılbaşından sonra zam da gelebilir açıkçası ben alacağım.

Sekiro'dan sonra souls serisi ve Elden Ring biraz hantal gelebilir. Benim derdim yok önceki oyunlarla, oynamam diyorsanız alınır.
Oyunun tarzına alışamazsanız çok zor. Nereye gideceğinizi, ne yapmanız gerektiğini bilemeyeceksiniz başlarda. Alıştıktan sonra çocuk oyuncağı.

3. pakete ya tek Elden Ring alacağim ya da village ve Sekiro bütçe kısıtlı şimdilik indirim donemi bitene kadar elime para geçerse belki alabilirim village Sekiro Elden Ring.

3. pakete ya tek Elden Ring alacağim ya da village ve Sekiro bütçe kısıtlı şimdilik indirim donemi bitene kadar elime para geçerse belki alabilirim village Sekiro Elden Ring.
Elden ring soulslike a yeni başlayan birisi için uygun bir oyun. Sonları hariç çok zor bir oyun değil üstelik defalarca başka buildle bitirebilirsin oyunu. Ben oyunu korsan bitirmiştim satın aldım şimdi multi ve farklı builde bitirebilmek için.

100₺ ye kadar bir veya birden fazla oyun öneriniz varsa alırım. Genelde Online ve Battlefield tarzı oyunlar oynarım.

Arkadaşlar sepetim 1400 tl oldu yardım edin :D :D (Elden Ring, Nioh 2, Little Nightmares 2, Darksiders Bundle en yüksek fiyatlılar diğerleri 0-30 tl aralığında oyunlar)

Geri
Yukarı