Oyun Steam kış indirimleri başladı

Oyun Önerisi vereyim bende.
Diplomacy is not an Option - Kule Savunma oyunu
Fiyat : 32 Tl -%20 indirim
Kimler sever: They are Billions ve Stronghold oynayanlar
Erken erişim hakkında: Oyun hikaye modu hariç tamamlandı. 2023 yılı içerisinde de hikaye moduyla beraber çıkacak.
Erken erişimde oynanabilecek Hikaye modu ilk 2 bölüm, Endless Mode ve Challenge modları.

Oyun almayı bıraktım. Zamanında cuma indirimlerinde bir sürü oyun aldım hiçbiri de sarmadı. Oynamayacağım oyunu alacağıma gider hatay usülü dürüm yerim. GTA Online'dan devam. RDR bile sarmadı.

This War Of Mine oynadım bir süre sonra tekrar düşmeye başladı oyun bir ileriye gidemedim.
Detroit için çok övgülü bahsediyorlar. Hikayesi biraz uzunmuş ama sanırım.
Hikayesi uzun veya kısa olması önemli mi sizce? Eğer kaliteliyse ne âlâ. Seçimlerle dolu ve hemen hemen her seçimin hikayeye doğrudan katkı sağladığı, oyun sonunda istediğiniz bölümü tekrardan oynayıp farklı seçimler yapıp farklı sonuçları görebileceğiniz, senaryo şemasının oyunculara gösterildiği, oyundaki karakterlerin gerçek insan olduğu, müzikleriyle atmosferi derinden yaşatabilecek, grafikleriyle büyüleyecek müthiş bir oyun. Gerçekten müthiş bir oyun.
-
Oyundan en yüksek keyifle ayrılabilmek için gerekenler:
> Kulaklık
> Görece loş bir ortam
> Rahat ve sakin bir beyin

This War Of Mine oynadım bir süre sonra tekrar düşmeye başladı oyun bir ileriye gidemedim.
Detroit için çok övgülü bahsediyorlar. Hikayesi biraz uzunmuş ama sanırım.
Hikayesi ne kadar uzun bilmiyorum ama oyunun kendisi ve hikayesi kaliteli. Cumartesi günü başladım oyuna (pazar günü oynamadım). Baktım da şimdiden 8 saat devirmişim. Oyundaki seçimler gidişatı çok etkiliyor. Hatta bazen keşke şöyle seçim yapmasaydım daha iyi olabilirdi dedirtti. Sırf mesela bir tane yaptığım seçim beni pişman ettiği için sıfırdan başlama isteği bile getirdi. Tekrar tekrar oynanabilirliği de var. Kısaca gözümde 10/10 oyun.
Son olarak şöyle bir video bırakayım daha anlaşılır olur.

Geri
Yukarı