Oyun Steam kış indirimleri başladı

En mantıklısı 3. paket.

3. pakete Elden Ring ekle al diğerleri para israfı.

3. pakete ya tek Elden Ring alacağim ya da village ve Sekiro bütçe kısıtlı şimdilik indirim donemi bitene kadar elime para geçerse belki alabilirim village Sekiro Elden Ring.

3. pakete ya tek Elden Ring alacağim ya da village ve Sekiro bütçe kısıtlı şimdilik indirim donemi bitene kadar elime para geçerse belki alabilirim village Sekiro Elden Ring.
Elden ring soulslike a yeni başlayan birisi için uygun bir oyun. Sonları hariç çok zor bir oyun değil üstelik defalarca başka buildle bitirebilirsin oyunu. Ben oyunu korsan bitirmiştim satın aldım şimdi multi ve farklı builde bitirebilmek için.

100₺ ye kadar bir veya birden fazla oyun öneriniz varsa alırım. Genelde Online ve Battlefield tarzı oyunlar oynarım.

Arkadaşlar sepetim 1400 tl oldu yardım edin (Elden Ring, Nioh 2, Little Nightmares 2, Darksiders Bundle en yüksek fiyatlılar diğerleri 0-30 tl aralığında oyunlar)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…