Oyun Steam kış indirimleri başladı

@TeknoAdam @jhnnwman ana oyuna katkısı var. Fakat ekstra para vermeye değecek şeyler vermiyor. Oyunda daha sonradan erişebileceğin silahlara ve bir ata erkenden erişmeni sağlıyor, ekstra rakip çete kampı ekliyor(Haritada kendin bulman gerek eğer bulmazsan boşa para vermiş olursun), ekstra soygun görevi ekliyor(Çokta parasına değecek bir görev olduğunu söyleyemem)

Aldım ve son Steam bakiyem de buna gitti. Days Gone almalı mıyım? Ha bir de Kingdom Come: Deliverance Royal Edition aldım hem Türkçe hem de incelemeleri iyi. Ortaçağ ile ilgilenenler bakabilir.
Days Gone Etail'de "eTailDays" kodu ile 79,50TL. Bu parayı hak edecek bir oyun. Eğer illaha Steam diyorsanız 109TL'de fena fiyat değil.

Sonunda şu kartları birleştirebiliyoruz 😁
Eki Görüntüle 1610399
hocam ben kart olaylarını bilmiyorumda bende birleştirdim ama hala rozetin seviyesini yükseltilebilir diyor. Kaçıncı seviyeye kadar bu rozeti yükseltebiliyoruz ? Yada yükseltsem işime yarar mı ? Bu steam kart olaylarını hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

@TeknoAdam @jhnnwman ana oyuna katkısı var. Fakat ekstra para vermeye değecek şeyler vermiyor. Oyunda daha sonradan erişebileceğin silahlara ve bir ata erkenden erişmeni sağlıyor, ekstra rakip çete kampı ekliyor(Haritada kendin bulman gerek eğer bulmazsan boşa para vermiş olursun), ekstra soygun görevi ekliyor(Çokta parasına değecek bir görev olduğunu söyleyemem)
Çok teşekkürler hocam ben de bakındım biraz ve değmez diyerek normal versiyonu aldım. Sekiro da vardı aklımda ama 144 sanırım fiyatı. Değmez dedim bıraktım.

Days Gone Etail'de "eTailDays" kodu ile 79,50TL. Bu parayı hak edecek bir oyun. Eğer illaha Steam diyorsanız 109TL'de fena fiyat değil.
Oradan alırsam Steam kodu mu veriyor?

@TeknoAdam @jhnnwman ana oyuna katkısı var. Fakat ekstra para vermeye değecek şeyler vermiyor. Oyunda daha sonradan erişebileceğin silahlara ve bir ata erkenden erişmeni sağlıyor, ekstra rakip çete kampı ekliyor(haritada kendin bulman gerek eğer bulmazsan boşa para vermiş olursun), ekstra soygun görevi ekliyor(çok da parasına değecek bir görev olduğunu söyleyemem)

Days Gone Etail'de "etaildays" kodu ile 79, 50TL. Bu parayı hak edecek bir oyun. Eğer illaki Steam diyorsanız 109TL'de fena fiyat değil.

Eyvallah hocam. Önemli bir şey değildi diye aklımda kalmış forumda yazan arkadaşlar vardı. Tam hatırlayamamışım. Ama değmez dedikleri net aklımdaydı. Düzelttiğiniz için teşekkürler.

hocam ben kart olaylarını bilmiyorumda bende birleştirdim ama hala rozetin seviyesini yükseltilebilir diyor. Kaçıncı seviyeye kadar bu rozeti yükseltebiliyoruz ? Yada yükseltsem işime yarar mı ? Bu steam kart olaylarını hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Değişiyor. Bu rozet ne kadar daha geliştirilebiliyor bilmiyorum. Ben baktım sanki buz eriyor gibi 4'e kadar yükselttim de gözle görülür bir değişim olmadı. Boş verin 1'de kalsın bence.

Geri
Yukarı