Steam kış indirimlerinde hangi oyunları almak daha mantıklı?

Zannetmiyorum bende XCOM 2'yi yeni aldım. Tam hikaye olaylarını bilmiyorum.

Gears Serisine'de tersten başladım; burada ben hata yaptım ama eski oyunlardan başlamış olsaydım seriyi bu kadar sevmezdim.
5 oynadım> gears tactics oynadım > 4 oynadım > şimdi 3 oynamayı düşünüyorum.

Steam'de gears 5 var sadece(ayrıca GOTY Edition almaya gerek var mı?) gears tactics nasıl peki, alınır mı?

Çok teşekkürler hocam, bayağı güzel ilgilenmişsiniz. Ben sadece 220 lirayı harici olarak çıkarabildiğim için onunla etail üzerinden Spider-Man Remastered aldım. Epic üzerinden çok mantıklı fakat benim şu an 256 liram kaldı ve o param maalesef Steam hesabımda, yani sadece Steam üzerinden alabilirim. Metro Exodus, Cyberpunk, detroid, RDR 2, Witcher, ve Valhalla var bende şu an hocam ve bu saydığınız oyunların tamamını çok severek oynadım. Anladığım kadarıyla benzer oyun tarzına sahibiz. O yüzden sizce Dying Light 2'ye 170 lira verilir mi? Oyunu beğendiniz mi? Elimdeki 250 lirayla başka tavsiye edebileceğiniz oyunlar var mı, şunu alma bunu al daha mantıklı diyebileceğiniz türden?

Zam gelir diye endişe ediyordum aslında DL2 için. Spider-Man aldım. Korku oyunları olsun filmleri olsun beni korkutmaz fakat pek korku oyunları oynayan biri değilim, o yüzden çok arada kaldım. NieR Replicant veya automata için çok ilginç yapısı var diyorlar o yüzden emin olamamıştım, spoiler de yemek istemiyorum. O yüzden şu oyuna benziyor diyebileceğiniz bir oyun var mı? Sevip sevemeyeceğimi anlamak için soruyorum.
Zam olayı belli olmaz belki gelir belki gelmez. Benim de zam gelir diye aldığım çok oyun oldu bazısına geldi bazısı daha da indirime girdi.

RE 7 oynayıp sevdiyseniz Village de seversiniz zaten devam oyunu ve zam gelme olasılığı var Resindent Evil oyunlarına geldi zam RE 4, revelations 2 ve Village hariç.

Nier Automata hikaye olarak değişik ve merak uyandıran bir yapısı var, ben baya sevmiştim sonra müzikleri alıp götürür çok sağlam hala açar dinlerim. Oyunun tam sonunu görmek istiyorsanız 2. karakterle de oynamanız lazım aynı yerleri. Komple aynı oyunu oynamıyorsunuz ama çoğunluk benzer o karakterin gözünden oynuyorsunuz. Replicant ta aynı şekilde böyle bir durum var yapımcı böyle yorucu bir anlatım tercih etmiş. O yüzden benzer oyun aklıma gelmedi. Oyun tarzı olarak hack and slash aksiyon zaten.

Geri
Yukarı