Steam kış indirimlerinde hangi oyunu veya oyunları almalıyım?

Aslında ilk oyundan başlamak mantıklı ama oyun eski olduğu için bazı yerlerde takılabilirsin. Yine de çok keyifli bir 10 saat sunuyor. Half-Life 2'de öyle fakat oyunun ilk 5-6 saati sıkıcı gelebilir. Episode One ise çöp. Ancak Episode Two harbiden güzel. Ayrıca mümkünse Opposing Force'da bakın. Half-Life'ın en iyi DLC'lerinden biri.
Akira arkadaşımızın önerdiği tüm paketleri aldım ve dediğiniz tüm oyunlar var. Sıralaması da bu şekilde. Şu anda The Walking Dead Season 2 oynuyorum. O bittiği anda Half-Life 1'e başlayacağım ve sırasıyla oynayacağım.

NOT: 12.sınıf öğrencisiyim. Ortalama 3-7 saat sınava çalışıyorum ve kalan 2-4 saatlik zamanımda da oyun oynayıp, dizi izliyorum.
Akira arkadaşımızın önerdiği tüm paketleri aldım ve dediğiniz tüm oyunlar var. Sıralaması da bu şekilde. Şu anda The Walking Dead Season 2 oynuyorum. O bittiği anda Half-Life 1'e başlayacağım ve sırasıyla oynayacağım.

NOT: 12.sınıf öğrencisiyim. Ortalama 3-7 saat sınava çalışıyorum ve kalan 2-4 saatlik zamanımda da oyun oynayıp, dizi izliyorum.
Arkadaşlar şimdi fark ettim de Valve Complete Pack alsam daha kârlı oluyordum. Bunları iade etsem ortalama ne kadar süre içerisinde para bana geri eklenir? Valve Complete Pack almak istiyorum da. Akira'nın önerdikleri de dahil 22 oyun var.

Arkadaşlar şimdi fark ettim de Valve Complete Pack alsam daha kârlı oluyordum. Bunları iade etsem ortalama ne kadar süre içerisinde para bana geri eklenir? Valve Complete Pack almak istiyorum da. Akira'nın önerdikleri de dahil 22 oyun var.
İade talebinde bulundum. Para geldiği gibi Valve Complete Pack alacağım. Zaten iade ettiğim oyunların hepsi o paketin içinde ancak daha beklenen bakiye olarak gözükmüyor.
Hayır fark ettim de oyunlar zaten ben de olduğu için fiyat düşük gözüküyormuş. Şimdi iade talebimi iptal etmeye gidiyorum. :D

Son düzenleme:
İade 6-12 saat arasında cüzdanınıza yatıyor fakat kullanıma açılması 12-24 saat arası sürüyor.

İade 6-12 saat arasında cüzdanınıza yatıyor fakat kullanıma açılması 12-24 saat arası sürüyor.
Hocam ben yanılgıya düşerek iade talebinde bulundum. Şimdi iade taleplerimi iptal ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı