Steam kış indirimlerinde hangi oyunu veya oyunları almalıyım?

Arkadaşlar dikkatli okudunuz mu bilmiyorum ama istek listem aşağıda. Onlara bakmayı unutmayın ancak diğer önerilerinize de açığım.

Oynamayı çok istiyorum ancak sizce sistemim açar mı?

İlk 2 oyununu bitirdim ve son 2 oyununu satın aldım dün ancak son 2 oyununu bilgisayarım kaldırmıyor.

3.veya 4. boss vardı hızlıca koşup görünmez olandı sanırım. Onu geçemediğim için silmiştim oyunu.

Gayet güzel oyun. The Walking Dead gibi karar verebiliyoruz ve oyunun akışını hatırladığım kadarıyla biz belirliyoruz.

Önceden oynadım ancak beğenmemiştim, yine de göz ardı etmeyeceğim.

Önceden almıştım.
Kanka bence 50 60 da oynarsın fakat daha iyi bilen varsa o söylesin işlemcimiz aynı fakat ekran kartın yetişir diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• image_2020-12-24_175005.png
    image_2020-12-24_175005.png
    10,4 KB · Görüntüleme: 37
Tüm dedikleriniz için bütçemin yeteceğini sanmıyorum ancak Half-Life 2 oynamayı çok istiyorum. Hangi oyunuyla oynamaya başlamalıyım? 1 mi, 2 mi?

Oyunlarda grafik takıntın yoksa direkt Valve Complete pack al. İçinde bütün Half-Life oyunları ve diğer Valve oyunları da var. Fiyatı yaklaşık yüzde doksan bir düşmüş. Tavsiye ederim.

@yigitbil1 Sistemin Witcher 2 kaldırmaz oyunda optmizasyon problemi var.
O zaman Witcher 2 almıyorum.
Nasıl Half-Life almazsın?
Hayatım boyunca hiç Half-Life oynamadım.
Oyunlarda grafik takıntın yoksa direkt Valve Complete pack al. İçinde bütün Half-Life oyunları ve diğer Valve oyunları da var. Fiyatı yaklaşık yüzde doksan bir düşmüş. Tavsiye ederim.
Oyunlarda çok fazla grafik takıntım yok. Bir fiyatına bakayım dediğiniz şeyin.
1'Le başlayın ama alacaksanız Black Mesa versiyonunu alın.
Neden Black Mesa?

O zaman Witcher 2 almıyorum.

Hayatım boyunca hiç Half-Life oynamadım.

Oyunlarda çok fazla grafik takıntım yok. Bir fiyatına bakayım dediğiniz şeyin.
Oynamamanız oynamayacağınız anlamına gelmez. Half-Life ve Portal serisi bir başyapıttır.

Half-Life 1'in tüm oyunlarını sadece 5,48 TL'ye satın alabilirsiniz:

Half-Life 2'nin tüm oyunlarını sadece 6,40 TL'ye satın alabilirsiniz:

Bir de Portal serisini verelim abimize:

The Orange Box satın alır iseniz, Portal paketi 2,77 TL oluyor.

Yukarıdaki oyunları oynadıktan sonra 'iyi ki oynadım' diyeceksiniz.

Oynamamanız oynamayacağınız anlamına gelmez. Half-Life ve Portal serisi bir başyapıttır.

Hayır yani oynamadım derken demek istediğim bir daha hiç oynamayacağım demek değildi. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın. Çok teşekkür ederim tavsiyelerin için. Şimdi Half-Life 1 ve 2'nin tüm paketlerini alıyorum. Peki bu oyunları hangi sıralama ile oynamalıyım?

Hocam şimdi buraya bıraktığınız tüm paketleri satın aldım ve çok teşekkür ederim. Bu oyunları hangi sıralama ile oynamalıyım? Geriye 2,03 TL kaldı. Bu 2,03 TL'e neler alabilirim? Bu fiyat için de tavsiyede bulunursan sevinirim.

Son düzenleme:
Tüm dedikleriniz için bütçemin yeteceğini sanmıyorum ancak Half-Life 2 oynamayı çok istiyorum. Hangi oyunuyla oynamaya başlamalıyım? 1 mi, 2 mi?
Aslında ilk oyundan başlamak mantıklı ama oyun eski olduğu için bazı yerlerde takılabilirsin. Yine de çok keyifli bir 10 saat sunuyor. Half-Life 2'de öyle fakat oyunun ilk 5-6 saati sıkıcı gelebilir. Episode One ise çöp. Ancak Episode Two harbiden güzel. Ayrıca mümkünse Opposing Force'a da bakın. Half-Life'ın en iyi DLC'lerinden biri.

Geri
Yukarı